Pohovky - Postele


Gordia 160

Gordia 160

Široká rozkladacia pohovka s úložným priestorom.Po rozložení a prevrátení matraca sedáka poskytujeplochu na spanie z matracového poťahu.Sedák tvorí voľný matrac z vysokoelestickej PUR penyuložený na posteľných lamelách. Dva opierkové vankúšes vyzliekateľným poťahom, dva podrúčkové vankúšiky.Nohy drevené typ SIN, za príplatok kovové nohy SIH a IRF. ..

-

-

Fedor

Fedor

    ..

-

-

Rea

Rea

Moderná široká pohovka s rozkladacím úložným priestorom, ktorá má v sedáku vysokoelastickú PUR penu na vlnitých pružinách. Disponuje snímateľným poťahom, dvomi opierkovými a podrúžkovými vankúšmi...

495,00€

495,00€

Link

Link

Moderné rozkladacie 3-kreslo s úložným priestorom,rozložená plocha na spanie 160x196cm,výška sedenia od podlahy 42 cm,plocha sedáka po odložení vankúšov 86x196cm...

-

-

Prima Variant

Prima Variant

Príma Variant je pohodlná pohovka, ktorú môžete veľmi jednoducho a rýchlo upraviť na dve lôžka vysunutím kontajnera a preklopením lôžkového matraca. Otvorením veka na vysunutom kontajneri je sprístupnený úložný priestor. Pohovka Príma Variant sa dodáva v ľavom a pravom prevedení (pri pohľade od predu ak je podrúčkový bok vpravo - PRAVÁ pohovka, ak je vľavo -ĽAVÁ pohovka). Rozmer rozloženej ložnej plochy je 156x195cm (vnútorný rozmer na ležanie). ..

-

-

Connery

Connery

Moderná pružinová rozkladacia pohovka s úložným priestorom a polohovaním v sedení. Vhodná na každodenné spanie. Súčasťou pohovky sú dva opierkové vankúše s malým vankúšikom. Kvalitné PUR peny, nohy typ SCN. Ku pohovke je možné dokúpiť kovanie AUTOMAT pre jednoduchšie a pohodlnejšie rozkladanie. ..

-

-

Sida

Sida

Pružinová rozkladacia pohovka s úložným priestorom. Vhodná na každodenné spanie. Súčasťou pohovky sú dva opierkové a dva podrúčkové vankúše. Ložná plocha pohovky 144x195cm. Nohy - strieborné válce typ SIN. Ku pohovke je možné dokúpiť kovanie AUTOMAT pre jednoduchšie a pohodlnejšie rozkladanie. ..

-

-

Daisy

Daisy

Pohodlná rozkladacia pohovka s úložným priestorom s ložnou plochou 156 x 195 cm. ĽAVÉ alebo PRAVÉ prevedenie. ..

-

-

Kim

Kim

Pružinová rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorá má dva opierkové vankúše a dva podrúckové vankúše. ..

-

-

Merlin

Merlin

Elegantná rozkladacia pohovka s úložným priestorom.Súčasťou sú dva opierkové vankúše s odnímateľným poťahom.V sedáku sa nachádzajú vlnité pružiny a kvalitné PUR peny. Kovová chrómovaná podnož.Plocha na spanie 148x195cm ..

-

-

Tina

Tina

Lôžko z prírodného bukového dreva pre matrac 90x200cm. Prevedenia postele:TINA - dokončené s prípravou pre rošt.TINA 2 - s úložným priestorom a výklopným roštom,TINA 3 - s polohovacím-výklopným roštom a s úložným priestoromPRAVÉ - ĽAVÉ prevedenie si určuje zákaznik doma pri montáži. K lôžku možno dokúpiť pozdĺžne čelo a nočný stolík ELIS. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.  - prídavné lôžko ..

-

-

Kevin

Kevin

Praktická detská posteľ, ktorá rastie s pribúdajúcim vekom dieťaťa. Je vhodná už od 18 mesiacov veku dieťaťa. Je dĺžkovo nastaviteľná na miery 140x80cm, 170x80cm, 200x80cm, čo umožňuje dlhodobé používanie a šetrí priestor. Konštrukcia je pevná s nosnosťou do 100kg. Súčasťou postieľky sú zábrany, ktoré chránia menšie dieťa pred pádom, neskôr je možné zábrany odmontovať. Možno dokúpiť kontajner zasúvateľný  pod posteľ. Výrobok je dodávaný demontovaný. ..

-

-

Minos

Minos

MINOSrozkladacia pohovka z lamina s úložným priestorom,určená pre dva matrace 90x200cm, rozložená plocha na spanie 180x200cm.Univerzálne ĽAVO - PRAVÉ  prevedenie.MINOS VN - s vysokým a nízkym bokom,  MINOS V - má obidva boky vysokéRozmery: dl x š x v 204 x 98 x 80cm  bez odkladacích polic,Rozmery s odkladacími policami: dl x š x v 222 x 116 x 80cm výška plochy pre položenie matraca nad podlahou 27 cmHrúbka použiteľných matracov 9 - 13cm. Prevedenie: bardolino, bukDoplnky:Možnosť dokúpiť matrace PUR 9cm hrubé PUR pena. Matrace FIT hr. 13cm anatomické.Možnosť dokúpiť vankúše v poťahoch podľa vzorkovníka.Možnosť dokúpiť návlek na matrace z látky.Možnosť dokúpiť sadu odkladacích políc . Sada prídavných políc: 52 €Zábrana na bočnicu: 25 €Sada 2 matracov / 1 kus cely, 1 x delený / : 140 €Sada 2 matracov: 105 €..

-

-

Fit

Fit

 rozkladacia pohovka s úložným priestorom, s pevnými roštami (laty2x8cm), určená pre dva matrace 90x200cm hrúbky 9-13cm, rozložená plocha na spanie 180x200cm.Pohovka FIT VN má vysoký a nízky bok, je univerzálna ľavo-pravá.Pohovka FIT V má obá boky vysoké.Pohovka FIT N má obá boky nízke.Rozmery: dl x š x v 204 x 98 x 80cm bez police,Rozmery s policou: dl x š x v 204 x 116 x 80cm rozmer FIT N: dl x š x v 204x98x47cmvýška plochy pre položenie matraca nad podlahou 27 cm.Prevedenie: biele, vyrobená z MDFDoplnky: matrace hrúbky 9cm, matrace FIT hrúbky 13 cmMožnosť dokúpiť vankúše v poťahoch podľa vzorkovníka.Možnosť dokúpiť návlek na matrace z látky.Police za dlhý chrbát pohovky FIT VN a FIT V. ..

-

-

Prima

Prima

Pohodlná pohovka PRIMA sa rýchlo zmení na dvojlôžko vysunutím kontajnerovej časti a preklopením lôžkového matraca. Pod výklopným roštom vysunutého kontajnera je úložný priestor. K pohovke možno dokúpiť malý bok, je vhodný pri umiestnení pohovky do rohu miestnosti.         ..

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 25 (2 stránok)