Poschodové postele


Domino

Domino

DOMESTAV s.r.o. - český nábytok z masívu (CELOMASÍVNE PREVEDENIE) Drevený nábytok, nábytok z masívu, detský nábytok, detské izby, skrine, spálne, postele, matrace DOMESTAV s.r.o. je výrobca kvalitného nábytku zo smrekového, bukového a dubového masívu.Drevený nábytok z DOMESTAVU je určený pre všetkých, ktorý ocenia výborné vlastnosti masívu a zároveň moderný, praktický, variabilný design s dlhou životnosťou. Vaše detské izby,spálne a pracovne budú vďaka naším produktom zdravšie a kvalitné drevený masív spoločne s naším designem vytvorí ich interiér prírodný a štýlový. Značka DOMESTAV je kvalitný nábytok z masívu (100% MASÍV). ..

-

-

Trio exkluzív

Trio exkluzív

TRIO - poschodová posteľ pre troch ■ veľmi pevný skelet postele - z prírodného bukového masívu■ veľký odkladací priestor v kontajneri s vekom■ spanie pre troch po rozložení deleného matraca na veko     vysunutého kontajnera■ matrace 90 x 200 uložené na zvinovacích roštoch■ uchytenie  odkladacieho rebríka po celom obvode postele■ dodávaná lakovaná v prírodnom odtieni buk ..

-

-

Sendy

Sendy

Poschodová posteľ SendyDrevená poschodová posteľ s dvomi lôžkami, rozmer: 2x90 cm, výška 155 cm.Nábytok pre detiPoschodová posteľ z masívu SENDY patrí pre svoju funkčnosť a variabilitu k najžiadanejším a najobľúbenejším.Pozostáva z dvoch samostatne využiteľných postelí a spojovacieho dielu so schodíkmi.Jej masívne prevedenie je jednoduché, ale veľmi stabilné ako u poschodovej postele, tak i v oddelenej podobe.Pri montáži je možné umiestniť rebrík vľavo i vpravo.Posteľ z masívu  je dodávaná vrátane drevených 12 latových roštov...

-

-

Play

Play

..

-

-

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)