Drevené postele


Nova

Nova

Exkluzívna drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva, pre dva voľné matrace 90x200cm.Tri prevedenia postele :NOVA - posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty, bez úložného priestoru.                         NOVA 2 -  výklopný rošt Double KLASIK, s úložným priestoromNOVA 3 - výklopno-polohovací rošt Double EXPERT s úložným priestorom.Dodáva sa v odtieňoch dreva podľa vzorkovníka odtieňov dreva f. FINES. Do postele možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K posteli možno dokúpiť nočné stolíky STAR a komodu ELIS  . Cena platí pre variant NOVA - posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty, bez úložného priestoru v prevedení bukNOVA 2 -  vý..

-

-

Kars

Kars

Drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva (viď. prospekt) Posteľ sa dodáva v odtieńoch dreva podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy FINES. Dve verzie postele 180 alebo 160cm, možnosť výroby na mieru. Do postele možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Záruka 7 rokov na korpus postele Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K posteli možno dokúpiť nočné stolíky RACHEL, STAR, MARY.  KARS  zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)  šírka 160 a 180 cm..

-

-

Talia

Talia

Klasická manželská posteľ v odolnom a príjemnom prevedení, z bukového masívu v odtieňoch dreva podľa vzorkovníka v prevedeniach:TALIA- pre voľné rošty, bez úložného priestoru.TALIA 2 - výklopný rošt Double KLASIK s úložným priestorom.TALIA 3 - výklopno-polohovací rošt DOUBLE  EXPERT s úložným priestorom.Posteľ je určená pre dva matrace 90x200cm. Do posteli TALIA možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K výrobku možno dokúpiť nočné stolíky TALIA, TOSCA. ..

-

-

Celeste
Akcia

Celeste

drevená  manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva.Dodávaná v troch prevedeniach: CELESTE -  posteľ z masívu pre voľné matrace bez úložného priestoru,šírky 120cm, 180cm, 200cmCELESTE 2 -  s úložným priestorom, rošty výklopné lamelové pre voľné matrace, šírky postele 120cm, 180cm, 200cmCELESTE 3 -  s úložným priestorom, rošty polohovacie lamelové pre voľné matrace 90x200cm, šírka  180cm Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.  CELESTE     180cm   zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)..

364,00€291,00€

364,00€291,00€

Tosca

Tosca

Drevená manželská posteľ z lakovaného masívu (bukovej škárovky) s prípravou pre vloženie voľných roštov, bez úložného priestoru, šírky lôžka  90cm, 140cm, 160cm, 180cm,k posteli možno dokúpiť nočný stolík TOSCA a rošty. ..

-

-

Elis

Elis

Praktická drevená manželská posteľ z lakovaného prírodneho bukového duba. Posteľ Elis je určená pre dva matrace 90x200cm, dodáva sa podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy Fines. Je možné vybrať si z troch prevedení: ELIS - s prípravou pre voľné rošty, bez úložneho priestoru ELIS 2 - s výklopnými roštami Double KLASIK s úložným priestorom ELIS 3 - s výklopno-polohovacími roštami Double EXPERT s úložným priestorom Do posteli ELIS možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Na požiadanie zákazníka je možné za príplatok upraviť šírku aj dĺžku postele. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. ..

-

-

Ráchel

Ráchel

RACHEL -manželská posteľ z masívu, v ponuke  prevedenia:RACHEL -posteľ s prípravou pre vloženie roštu, bez úložného priestoru.RACHEL 2 - posteľ s úložným priestorom a s výklopnými lamelovými roštami.RACHEL 3 - posteľ s úložným priestorom a s polohovacími lamelovými roštami.hrúbka zadných nôh 50mm, predných 35mm, hrúbka bočníc 27mm.Farebné prevedenie :  buk prírodný a ďalšie odtiene dreva podľa vzorkovníka. ..

-

-

Monako

Monako

Posteľ z bukového dreva vo viacerých verziách:MONAKO - pre voľné rošty, bez úložného priestoruMONAKO 2 - výklopný rošt Double KLASIK s úložným pr.MONAKO 3 - výklopnopolohovací rošt Double EXPERTs úložným priestorom. Postele sú určené pre dva matrace 90x200cm. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. ..

-

-

Elinor

Elinor

..

-

-

Provensal

Provensal

PROVENSAL nábytok  Atraktívna kolekcia nábytku z prírodného tvrdého bukového dreva v provensálskom štýle . ..

-

-

Luna
Akcia

Luna

LUNA    180cm  posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)..

368,00€294,00€

368,00€294,00€

Tina

Tina

Lôžko z prírodného bukového dreva pre matrac 90x200cm. Prevedenia postele:TINA - dokončené s prípravou pre rošt.TINA 2 - s úložným priestorom a výklopným roštom,TINA 3 - s polohovacím-výklopným roštom a s úložným priestoromPRAVÉ - ĽAVÉ prevedenie si určuje zákaznik doma pri montáži. K lôžku možno dokúpiť pozdĺžne čelo a nočný stolík ELIS. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.  - prídavné lôžko ..

-

-

Aida

Aida

..

-

-

Sofia

Sofia

Spálne SOFIA & FLORENCIA Podľa predstáv zákazníka sme vyvinuli dva druhy postelí, ktoré vychádza z oblých tvarov a línií. Dizajn postele SOFIA vychádza z jednoduchosti a čistoty tvarov a vyzdvihuje krásu detailu spojov. Posteľ FLORENCIA na prvý pohľad zaujme ladnosťou kriviek a dokonalosťou remeselného spracovania oblých tvarov. Ponúkame výber z jednolôžok alebomanželských postelí. Postele je možné doplniť o doplnky, napríklad úložné priestory, ktoré môžu byť výsuvné, vyklápací alebo uložený v bočnici. Neoddeliteľnou súčasťou každej postele sú aj nočné stolíky. Podľa Vašej predstavy môžete zvoliť nočný stolík so zásuvkou alebo zásuvkami alebo len policový. K spálni SOFIA & FLORENCIA ponúkame aj komody a skrine. ..

-

-

Fortuna
Akcia

Fortuna

POPIS PRODUKTUPosteľ Fortuna s vysokou kvalitou spracovania zaisťuje štandard, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Posteľ je vyrobená z jadrového buku v hrúbke 40 mm.originálne dizajnové spracovaniejednoduchá montážmožnosť vyhotovenia s plným predným čelommožnosť kombinácie z viacerých typov nočných stolíkovpovrchová úprava - olejovosk alebo lakprevedenie prírodný buk alebo morený bukpevnosť a stabilita je zaistená excentrickým kovaním5-bodové kovanie pre nastavenie rôznej výškyBukové jadrové drevo je rovnako ako buk samotný vhodné na výrobu nábytku. Osobitá štruktúra dreva robí z postele jedinečný kus nábytku. Vďaka rôznym odtieňom dreva môže konečný produkt vyzerať veľmi nadčasovo, moderne. Skôr ako sa posteľ stane posteľou a bude sa dať používať, je nutné ju príslušne pripraviť, aby spĺňala svoju funkciu. Aby bola posteľ čo najvyššej kvality, je nutné ju povrchovo nalakovať prípadne olejovať.Metóda lakovania je založená na nanášaní lakovacích materiálov za účelom vytvrdenia povrc..

680,00€494,00€

680,00€494,00€

Zobrazenie 1 až 15 z 36 (3 stránok)