Drevené postele


Alexa

Alexa

Popis: Elegantná masívna posteľ. Farebné prevedenia: podľa vzorkovníka morenia. Šírky: 90, 140, 160, 180 cm. Na stiahnutie: Prospekt - Alexa ..

-

-

ANKARA

ANKARA

Posteľ Ankara 180V-38, čelo A38-180, 2x rošt bočný výklop lamelový, posteľ s úložným priestorom 1880x2076/2146x468/930, dodávame v DEMONTE. Varianty šírky postele 90, 120, 160, 180 cm. Hrúbka materiálu 38 mm...

-

-

ATLANTA

ATLANTA

Posteľ Atlanta 180-38, čelo C38-180, pevná s roštom , bez úložného priestoru 1800x2076/2146x468/930, dodávame v DEMONTE. Varianty šírky postele 160, 180cm. Hrúbka materiálu 38mm..

-

-

Cyntia Lux

Cyntia Lux

Popis: Cyntia Lux je drevená posteľ, z prírodného bukového dreva. Posteľ je určená pre dva matrace 90x200cm, dodáva sa podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy Fines. Je možné vybrať si z troch prevedení: CYNTIA Lux - s prípravou pre voľné rošty, bez úložneho priestoru  CYNTIA Lux 2 - s výklopnými roštami Double KLASIK s úložným priestorom  CYNTIA Lux 3 - s výklopno-polohovacími roštami Double EXPERT s úložným priestorom Do posteli CYNTIA Lux možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.Na stiahnutie: Prospekt - Cyntia Lux ..

-

-

Nova
Sale

Nova

Exkluzívna drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva, pre dva voľné matrace 90x200cm.Tri prevedenia postele :NOVA - posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty, bez úložného priestoru.                         NOVA 2 -  výklopný rošt Double KLASIK, s úložným priestoromNOVA 3 - výklopno-polohovací rošt Double EXPERT s úložným priestorom.Dodáva sa v odtieňoch dreva podľa vzorkovníka odtieňov dreva f. FINES. Do postele možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K posteli možno dokúpiť nočné stolíky STAR a komodu ELIS  . Cena platí pre variant NOVA - posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty, bez úložného priestoru v prevedení bukNOVA 2 -  vý..

570,00€399,00€

570,00€399,00€

Solang Lux

Solang Lux

Popis: Solang Lux je drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva. Posteľ je určená pre dva matrace 90x200cm, dodáva sa podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy Fines. Je možné vybrať si z troch prevedení: SOLANG Lux - s prípravou pre voľné rošty, bez úložneho priestoru  SOLANG Lux 2 - s výklopnými roštami Double KLASIK s úložným priestorom  SOLANG Lux 3 - s výklopno-polohovacími roštami Double EXPERT s úložným priestorom Do posteli SOLANG Lux možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.Na stiahnutie: Prospekt - Solang Lux ..

-

-

Soren

Soren

Popis: Soren je masívna buková posteľ, dostupná aj s úložným piestorom. Jednoduchý dizajn postele bude vždy vytvárať dojem moderného kusu nábytku. Vyrába sa v troch prevedeniach:SOREN s prípravou pre voľné rošty bez úložného priestoruSOREN 2 s výklopným lamelovým roštom a úložným priestorom na podlaheSOREN 3 s lamelovým polohovacím roštom a úložným pirestorom na podlaheNa stiahnutie: Prospekt - Soren ..

-

-

Kars
Sale

Kars

Drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva (viď. prospekt) Posteľ sa dodáva v odtieńoch dreva podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy FINES. Dve verzie postele 180 alebo 160cm, možnosť výroby na mieru. Do postele možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Záruka 7 rokov na korpus postele Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K posteli možno dokúpiť nočné stolíky RACHEL, STAR, MARY.  KARS  zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)  šírka 160 a 180 cm..

428,00€299,00€

428,00€299,00€

Talia

Talia

Klasická manželská posteľ v odolnom a príjemnom prevedení, z bukového masívu v odtieňoch dreva podľa vzorkovníka v prevedeniach:TALIA- pre voľné rošty, bez úložného priestoru.TALIA 2 - výklopný rošt Double KLASIK s úložným priestorom.TALIA 3 - výklopno-polohovací rošt DOUBLE  EXPERT s úložným priestorom.Posteľ je určená pre dva matrace 90x200cm. Do posteli TALIA možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K výrobku možno dokúpiť nočné stolíky TALIA, TOSCA. ..

-

-

Elis

Elis

Praktická drevená manželská posteľ z lakovaného prírodneho bukového duba. Posteľ Elis je určená pre dva matrace 90x200cm, dodáva sa podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy Fines. Je možné vybrať si z troch prevedení: ELIS - s prípravou pre voľné rošty, bez úložneho priestoru ELIS 2 - s výklopnými roštami Double KLASIK s úložným priestorom ELIS 3 - s výklopno-polohovacími roštami Double EXPERT s úložným priestorom Do posteli ELIS možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Na požiadanie zákazníka je možné za príplatok upraviť šírku aj dĺžku postele. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. ..

-

-

Monako

Monako

Posteľ z bukového dreva vo viacerých verziách:MONAKO - pre voľné rošty, bez úložného priestoruMONAKO 2 - výklopný rošt Double KLASIK s úložným pr.MONAKO 3 - výklopnopolohovací rošt Double EXPERTs úložným priestorom. Postele sú určené pre dva matrace 90x200cm. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. ..

-

-

Elinor

Elinor

..

-

-

Provensal

Provensal

PROVENSAL nábytok  Atraktívna kolekcia nábytku z prírodného tvrdého bukového dreva v provensálskom štýle . ..

-

-

Luna
Sale

Luna

LUNA    180cm  posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)..

456,00€319,00€

456,00€319,00€

Tina

Tina

Lôžko z prírodného bukového dreva pre matrac 90x200cm. Prevedenia postele:TINA - dokončené s prípravou pre rošt.TINA 2 - s úložným priestorom a výklopným roštom,TINA 3 - s polohovacím-výklopným roštom a s úložným priestoromPRAVÉ - ĽAVÉ prevedenie si určuje zákaznik doma pri montáži. K lôžku možno dokúpiť pozdĺžne čelo a nočný stolík ELIS. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.  - prídavné lôžko ..

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 38 (3 stránok)