Biogreen

Firma MATERASSO má výhradné zastúpenie výrobcu peny pri používaní a predaji BIOGREEN-u vo svojich výrobkoch v SR a dalších krajinách EÚ. Pena BIOGREEN je v ponuke našej spoločnosti už niekoľko rokov a jej kvalita je potvrdená mnohými spokojnými zákazníkmi. Materiály s nápadne podobným názvom sú iba pokusom využiť dobré meno tohto materiálu. Ich kvalita je v mnohých prípadoch sporná. Na pene BIOGREEN sa ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnoviteľných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie nielen šetrí náš ekosystém, ale zároveň prináša aj časť prírody do našich spální. Suroviny vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom – ricínovým olejom, ktorý sa už roky využíva vo farmácii. Rastliny, z ktorých sa vyrába, prijímajú počas svojho rastu energiu zo zeme a slnka, ktorá sa potom prostredníctvom oleja dostáva aj do našich matracov. Pena BIOGREEN je napustená výťažkom z ALOEVERA, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca. Tieto výťažky totiž likvidujú roztoče a baktérie. Zároveň dodávajú matracu charakteristickú arómu, ktorá môže časom odvetrať.

ARES

ARES

Ares                 výška           záťaž                 záruka T3 21 cm 2 do 95 kg 3 roky T4 21 cm 3 do 130 kg 3 roky Taštičková pružina zabezpečuje výbornú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch, jej zónovanie podporí dokonalú oporu tela. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z prírodnej peny BIOGREEN s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vy..

230,00€

230,00€

BIOGREEN duo

BIOGREEN duo

Jadro matraca tvorí veľmi hustá LEVANDUĽOVÁ pena, ktorá vyniká pružnosťou. Jej pružnosť zvyšuje tvarové prerezanie, ktoré prienikmi ďalších pien vytvára rôzne zóny komfortu na povrchu matraca.V pene obsiahnuté výťažky z levandule, ktoré sú do peny pridávané vo forme esenciálnych olejov, pôsobia upokojujúco a človek pri spánku tak regeneruje nielen telo, ale aj myseľ. Obe strany jadra sú doplnené penou BIOGREEN, pri výrobe ktorej je jedna zo základných zložiek nahradená prírodným ricínovým olejom. Každá strana matraca má inú tvrdosť:zelená je tvrdšia a hnedá je mäkkšia a prispôsobivejšia. Nosnosť: 170 kgVýška: 22 cm..

398,00€

398,00€

HYPNOS

HYPNOS

Hypnos   výška             záťaž                záruka T3 21 cm do 120 kg 5 rokov T4 21 cm do 150 kg 5 rokov Kvalitný matrac, ktorého základom je hrubá vrstva vysoko kvalitnej pamäťovej peny MIND, ktorá dokonale kopíruje a podopiera tvar ľudského tela, čím minimalizuje tlak. Druhá strana matraca – tvrdšia strana, je tvorená prírodnou penou BIOGREEN, ktorá poskytuje optimálnu oporu, tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Vysoká kvalita je podložená zárukou 5 rokov na nepreležanie jadra matraca. Odzipsovateľný poťah AEG..

397,00€

397,00€

KALYPSO

KALYPSO

Kalypso              výška          záťaž                     záruka T3 22 cm do 100 kg 3 roky T4 22 cm do 130 kg 5 rokov Vrchnú časť tohto vysoko kvalitného matraca tvorí extrémne priedušná, vysoko elastická a maximálne komfortná pena POLARGEL. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s Lazy-penou, nakoľko eliminuje jej hrejivosť. Spodnú stranu tvorí prírodná pena BIOGREEN s antidekubitným prierezom, ktorý zabezpečuje ideálne rozloženie hmotnost..

335,00€

335,00€

RHEIA

RHEIA

Rheia výška            záťaž                 záruka 19 cm do 150 kg 5 rokov Kvalitný matrac, ktorého základom je materiál BIOGREEN (pena na prírodnom základe s použitím ricínového oleja) so špeciálnym prerezávaným povrchom, zabezpečujúcim dokonalé prispôsobenie sa tvaru ľudského tela. Stredová vrstva – polohovateľné kokosové vlákno vytvrdzuje matrac, odvetráva ho zvnútra a zároveň umožňuje použitie matraca aj na polohovateľných roštoch. Odzipsovateľný poťah GREENTEX obsahuje prírodnú úpravu látky, tzv. „priateľské probiotiká“, ktoré vytvárajú antialergické prostredie tým, že ničia potravu pre baktérie, likvidujú roztoče a pohlcujú vlhkosť. Pranie pri ..

330,00€

330,00€

Partner biogreen

Partner biogreen

Odzipsovateľný poťah LYOCEL prešitý s PES vláknom - gramáž 300 g / m2 , vrchný profil , prírodná pena BIOGREEN , jadro matraca značková pena ELIOCELL   s hustotou 35 kg / m3 , spodný profil,prírodná pena BIOGREEN .Doporučený rošt - lamelový pevný ..

499,00€

499,00€

Viscogreen lux

Viscogreen lux

Matrac so zvýšenou nosnosťou až do 170 kg . Matrac je vyrobený z peny BIOGREEN . V tejto pene sú použité obnoviteľné prírodné zdroje . V pene je použitá prírodná zložka vo forme ricínového oleja .VISCOGREEN LUX je z jednej strany tvrdý , na druhej strane je použitá komfortná viscoelastická pena VISCOGREEN , pre ideálne okopírovanie tela používateľa .Zaújimavosťou je tiež použitý poťah EUCALYSS , ktorý svojimi výťažkami dokáže odpudzovať dotieravý hmyz .Poťah je z jednej strany prešitý s lenivou penou , čo dodáva matracu väčší komfort .-odzipsovateĺný poťah EUCALYSS  prešitý na jednej strane s viscoelastickou penou LAZY-FOAM a PES vláknom - gramáž 300 g / m2 ,v boku všitá 3D textília,komfortná viskoelastická pena VISCOGREEN ,komfortná pena BIOGREEN , doporučený rošt - lamelový , pevný ..

419,00€

419,00€

HYDROLATEX BIOGREEN 1+1 ZDARMA

HYDROLATEX BIOGREEN 1+1 ZDARMA

Jadro matraca je kombinácia dvoch zaujímavých materiálov vysokej pružnosti a komfortu; obidva materiály sú pre zlepšenie vzdušnosti jadra perforované, rôzna hustota otvorov v rôznych častiach matraca vytvára rôzne zóny tuhosti, exkluzívny poťah na dotyk s úpravou SILVER PROTECT zabezpečuje príjemný pocit a zdravé prostredie pri ležaní, jadro matraca je vystužené kokosovou doskou...

616,00€

616,00€

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)