Kreslá


Kvido

Kvido

Kreslo Kvido je pevnej a ľahkej konštrukcie z robustných smrekových hranolkov, nohy sú  bukové morené na odtiene podľavzorkovníka odtieňov. V ponuke je aj KVIDO 2-kreslo ..

-

-

Edgar

Edgar

Moderné kreslo odolnej konštrukcie, nohy typ LK. ..

-

-

Clip
Akcia

Clip

Elegantné a pohodlné kreslo s možnosťou výberu látky a odtieňa nožičiek. Ku kreslu možno dokúpiť taburetku CLIP. Akciová cena platí pre látky typu ET...

244,00€174,00€

244,00€174,00€

Boris

Boris

Moderné televízne kreslo s taburetkou BORIS. Kreslo alebo taburetku možno zakúpiť aj samostatne. Možnosť výberu z dvoch prevedení A a B (viď prospekt). ..

-

-

Kvido 2

Kvido 2

KVIDO 2-kreslo je elegantné kreslo vhodné aj ako hotelové vybavenie. Je pevnej a ľahkej konštrukcie z robustných smrekových hranolkov, nohy sú bukové morené na odtiene podľa vzorkovníka odtieňov dreva. V ponuke je klasické 1-kreslo KVIDO. ..

-

-

Aba

Aba

Leňoška ABA- kreslo na relax a oddych. Vhodné do obývacej izby, pracovne aj kancelárie na relaxovanie po namáhavom dni.Nožičky: drevené strieborné válčeky typ SIF.Rozmery :šírka  70cmdĺžka  161 cmvýška   94cm ..

-

-

Clip 2

Clip 2

Excelentné pohodlné 2-kreslo CLIP určené do penzionov,hotelov a do bytových priestorov,pohodlné sedenie zabezpečujú vlnité pružiny s kvalitnými PUR penami sendvičovej konštrukcie,opierka je vrstvená z dielcov PUR peny na gumotextilných popruhoch, kostra je zo smrekových hranolkov, preglejky a drevotriesky, nožičky sú bukovév prevedení viacerých odtieňoch dreva. ..

-

-

Varadero

Varadero

..

-

-

Izolda

Izolda

..

-

-

Inga

Inga

..

-

-

Korina

Korina

..

-

-

Mignon

Mignon

..

-

-

Bern

Bern

..

-

-

Durango

Durango

..

-

-

Meril

Meril

..

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 22 (2 stránok)