Kožené súpravy


Boston

Boston

Moderná sektorová sedacia súprava na chrómovej podnoži, ktorá zaujme miesto dominanty akejkoľvek obývačky. Pri voľbe poťahu máte na výber zo širokej škály poťahových látok vo vzorkovníku poťahových materiálov...

-

-

Charme

Charme

Konštrukcia: Nosné časti z bukového dreva      Sedák:Sendvičová výplň, Európska kvalitná pena  Zadná časť: mElastické gumové pásy, PUR pena, vatové obloženie ..

-

-

Gina

Gina

 Konštrukcia: Nosné časti z bukového drevaSedák: Vlnité pružiny pokryté plstím, európska pena.   Zadná časť: Drevovlákninová doska, europská kvalitná pena, vatové rúno.               ..

-

-

Linda

Linda

Sektorová sedacia súprava LINDA s pevnými vankúšmi vytvára pre svojich užívateľov pohodlné a ergonomické sedenie. Možnosť vyskladania súpravy podľa priania zakazníka. Dvojpohovka obsahuje aj funkciu rozťahovania. Vo výplni sedačky sú vlnovcové pružiny a kvalitná HR pena. Otoman môže byť aj výklopný s úložným priestorom. Pri voľbe poťahu máte na výber zo širokej škály poťahových látok vo vzorkovníku poťahových materiálov...

-

-

Osho

Osho

Konštrukcia: Nosné časti z bukového drevaSedák: Sendvičová výplň, Europska kvalitná pena     Chrbát: Elastické gumové pásy,PUR pena, vatové obloženie..

-

-

Tajga

Tajga

Sedacia súprava spájajúca dokonalosť modernej konštrukcie s charizmou nestarnúcej klasiky. Pri voľbe poťahu máte na výber zo širokej škály poťahových látok vo vzorkovníku poťahových materiálov...

-

-

Tiamo

Tiamo

Konštrukcia: Nosné časti z bukového dreva Sedák: Sendvičová výplň Európska kvalitná pena preštepovanie Chrbát: Elastické gumové pásy PUR pena Vatové obloženie ..

-

-

Watch

Watch

              Moderne polstrovaná rohová sedačka s polohovateľnou opierkou hlavy , posteľ s úložným priestorom Konštrukcia:               Masívne drevo a drevotriesková doska, preglejka              Sedák: Vlnité pružiny,filcové a vatové obloženie, PUR-pena, Zadná časť: Gumové pásy, PUR-pena,Vatové obloženie,              pri látkovom prevedení zadné časti sú v originálnom poťahu.V koži sú zadné časti v originálnom poťahu len za príplatok!            ..

-

-

Sandra

Sandra

..

-

-

Nina
Sale

Nina

Rozkladacia pohovka NINA je výborným riešením úspory priestoru pre sedenie a príležitostné spanie. Veľmi jednoduchým rozložením poskytne vašej návšteve priestor na spanie, pričom zahŕňa aj úložný priestor napr. na odloženie vankúšov. Vyrába sa v troch šírkach lôžka. Možnosť výberu 3 šírok podrúčiek (22cm, 17cm, 12cm) pri funkčných elementoch KR-F, 2,5F a 3F. Maximálne povolené zaťaženie lôžka je 200kg.Uvedená cena platí na 2,5F ..

999,00€699,00€

999,00€699,00€

Nina otoman
Sale

Nina otoman

Rozkladacia pohovka s otomanom, ktorý je výklopný a má úložný priestor. Maximálne povolené zaťaženie lôžka je 200kg.Uvedená cena platí na OT+2,5F ..

1 428,00€999,00€

1 428,00€999,00€

Modena

Modena

..

-

-

Nela
Sale

Nela

Sektorová sedacia súprava s polohova- teľnými operadlami a nastaviteľnými podrúčkami. Ergonomické sedenie. Možnosť vyskladania súpravy podľa priania zakazníka. Dvojpohovka aj s funkciou rozťahovania. Cena za zostavu 2Ps1područkou + ROH + 2Ps1 podrúčkou / úvodní obrázok / ..

1 709,00€1 196,00€

1 709,00€1 196,00€

Sida

Sida

..

-

-

Bibiana

Bibiana

..

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 21 (2 stránok)