OLYMP


 DIANA T 3

DIANA T 3

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Antibakteriálna poťahová látka AEGIS, prešitá klimatizačnou výplňou – dutým PES vláknom, zabezpečuje aktívnu sviežosť a hygienu. SANITIZED – úprava peny likvidujúca baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy zaistí skutočne zdravé a čisté prostredie pre spánok. Prvýkrat v histórii výroby matracov je teda možné zvoliť si nielen antibakteriálny poťah, ale aj samotné jadro matraca. Doporučený rošt: lamelový, pevný...

175,00€

175,00€

APOLÓN

APOLÓN

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Tvarové vyrezávanie jadra zabezpečuje výbornú vzdušnosť, zároveň zlepšuje kopírovateľnosť matraca. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Doporučený rošt: lamelový. ..

129,00€

129,00€

ARES

ARES

Ares                 výška           záťaž                 záruka T3 21 cm 2 do 95 kg 3 roky T4 21 cm 3 do 130 kg 3 roky Taštičková pružina zabezpečuje výbornú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch, jej zónovanie podporí dokonalú oporu tela. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z prírodnej peny BIOGREEN s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vy..

230,00€

230,00€

ATÉNA visco T 3

ATÉNA visco T 3

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Tvarové vyrezávanie jadra zabezpečuje výbornú vzdušnosť, zároveň zlepšuje kopírovateľnosť matraca. V kombinácii s kokosovým vláknom sa zvyšuje tuhosť a umožňuje použitie na jednoduchších typoch lamelových roštov s menším počtom lamiel. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Doporučený rošt: nepolohovateľný lamelový...

186,00€

186,00€

CHÁRON

CHÁRON

Cháron výška                 záťaž                      záruka 18 cm do 130 kg 2 roky Kvalitný matrac strednej tuhosti v sebe kombinuje vysokú vzdušnosť a antibakteriálne vlastnosti priamo v pene. Povrchová platňa z peny POLARGEL zabezpečuje dokonalé odvetrávanie vďaka veľkým pórom v bunkách – mäkšia strana. Antibakteriálnosť zaručuje pena s úpravou SANITIZED, ktorá sa nanáša priamo pri výrobe peny, čím eliminuje výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesni a húb. Odzipsovateľný poťah BAMBOO prateľný do 60°C. Doporučený rošt: lamelový,pevný. ..

240,00€

240,00€

DEMETER

DEMETER

Demeter           výška                 záťaž               záruka T3 19 cm do 95 kg 2 roky T4 19 cm do 120 kg 2 roky Pružinový matrac so systémom pružín BONELL zabezpečuje dostatočnú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z PUR-peny s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vysokého komfortu aj pri tvrdšom jadre mat..

164,00€

164,00€

FAETON

FAETON

Kolekcia OLYMP Faeton výška              záťaž                      záruka 19 cm do 150 kg 3 roky Vyšší štandard matraca zabezpečuje obojstranné použitie HR peny v povrchovej vrstve jadra. Navyše úprava HR-peny ULTRAFRESH, likvidujúca baktérie, pliesne, huby a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy, zaistí skutočne zdravú klímu lôžka. Perforácia, vytvárajúca FYZIOSYSTÉM 7 zón rozloženia hmotnosti, zabezpečuje aj dobré odvetrávanie povrchu matraca. Hrubšia kokosová platňa v strede matraca zabezpečuje tzv. „tuhšie spanie“ pri zachovaní povrchového komfortu. Ten je zvýraznený použitím luxusného poťahu SILVER, pretkávaným striebor..

293,00€

293,00€

FANTAS

FANTAS

Fantas výška            záťaž               záruka 22 cm do 130 kg 7 rokov EvoPoreHRC – míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC-pena novou generáciou pien, určenou na výrobu matracov. Vlhkosť a teplota, produkovaná ľudským telom, narúša vlastnosti štandardných pien. Vplyvom vlhkej klímy v matraci a v dôsledku pôsobenia tepla a vysokého tlaku ľudského tela dochádza k mäknutiu peny. Tým sa výrazne znižuje pružnosť pien, čoho dôsledkom je zmenšujúca sa opora chrbtice, ako aj celého tela. Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC oveľa lepšie odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku, a je extrémne stabilná. Štruktúrovaný mix buniek oveľa lep..

416,00€

416,00€

HÉRA

HÉRA

Kolekcia OLYMP Jadro tohto matraca tvorí HR-pena vyššej hustoty, na ktorú je z obidvoch strán pridaná vrstva veľmi pružnej, elastickej peny NIGHTFLY. Tá zabezpečuje povrchový komfort matraca. NIGHTFLY je pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metódou. Tento spôsob výroby je ekologickejší v porovnaní so štandardnou metódou vypeňovania. V porovnaní s konvenčnými penami vyniká vysokou bodovou elasticitou a je garantom dlhej životnosti matraca so stálymi ortopedickými vlastnosťami. Poťahová látka ALOE VERA je napúšťaná výťažkami z tejto rastliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Je prešitá klimatizačnou vrstvou – dutým PES vláknom. Odzipsovateľný poťah je prateľný na 60 °C. Doporučený rošt: lamelový, pevný. ..

189,00€

189,00€

HERAKLES

HERAKLES

Herakles výška                záťaž                záruka 20 cm do 120 kg 2 roky Jadro matraca je tvorené kombináciou PUR peny a LAZY-FOAM peny, ktorá je schopná dokonale okopírovať tvar tela, zväčšiť jeho opornú plochu, čím zabezpečuje maximálne odľahčenie chrbtice a uvoľnenie svalstva počas spánku. Odnímateľný poťah BAMBOO, prešitý klimatizačnou výplňou – dutým PES vláknom, je nekrčivý, príjemný na dotyk, prirodzene odpudzuje mikroorganizmy a je prateľný na 60°C. Doporučený rošt: lamelový, pevný. ..

222,00€

222,00€

HESTIA

HESTIA

Hestia               výška             záťaž  záruka T3 22 cm do 95 kg            3 roky T4 22 cm do 130 kg 3 roky Kvalitný pružinový matrac so systémom „taštičkových pružín“ pri spaní poskytuje dokonalejšiu oporu tela a vyšší komfort. To zabezpečuje kombinácia komfortnej značkovej peny ELIOCELL a LAZY-FOAM peny (viscoelastickej peny s tvarovou pamäťou). Toto zloženie materiálov dáva matracu výborné vlastnosti v oblasti komfortu. Vo verzii T3 je ako roznášacia vrstva ..

270,00€

270,00€

HYPNOS

HYPNOS

Hypnos   výška             záťaž                záruka T3 21 cm do 120 kg 5 rokov T4 21 cm do 150 kg 5 rokov Kvalitný matrac, ktorého základom je hrubá vrstva vysoko kvalitnej pamäťovej peny MIND, ktorá dokonale kopíruje a podopiera tvar ľudského tela, čím minimalizuje tlak. Druhá strana matraca – tvrdšia strana, je tvorená prírodnou penou BIOGREEN, ktorá poskytuje optimálnu oporu, tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Vysoká kvalita je podložená zárukou 5 rokov na nepreležanie jadra matraca. Odzipsovateľný poťah AEG..

397,00€

397,00€

KALYPSO

KALYPSO

Kalypso              výška          záťaž                     záruka T3 22 cm do 100 kg 3 roky T4 22 cm do 130 kg 5 rokov Vrchnú časť tohto vysoko kvalitného matraca tvorí extrémne priedušná, vysoko elastická a maximálne komfortná pena POLARGEL. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s Lazy-penou, nakoľko eliminuje jej hrejivosť. Spodnú stranu tvorí prírodná pena BIOGREEN s antidekubitným prierezom, ktorý zabezpečuje ideálne rozloženie hmotnost..

335,00€

335,00€

KRIOS

KRIOS

Krios výška                ť záťaž                  záruka 23 cm do 140 kg 5 rokov Tento luxusný matrac splní požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Kombinuje v sebe špičkový komfort pamäťovej peny a vysokú pružnosť EvoPoreHRC peny. Termosilver odoberá prebytočné teplo pri zaspávaní, a pri hlbokom spánku teplo odovzdáva, čím zabezpečuje nerušený spánok bez teplotných výkyvov. Aby vynikli vlastnosti tohto materiálu, odzipsovateľný poťah nie je prešitý klimatizačnými vrstvami. EvoPoreHRC je pena so zvýšenou odolnosťou voči súbežne pôsobiacej vlhkosti, tlaku a teplote. Stredná vrstva z komfortnej HR-peny je prispôsobená ..

444,00€

444,00€

KRONOS

KRONOS

Kronos   výška          záťaž                záruka T3 16 cm do 95 kg 3 roky T4 16 cm do 130 kg 3 roky Tento matrac použitím kvalitných materiálov zaručuje komfortný spánok. LATEX svojím priečnym perforovaním cez celú hrúbku zabezpečuje perfektný odvod vlhkosti, ktorá sa dostáva do matraca počas spánku. Je veľmi dlho dokonale pružný a elastický. Vyrába sa v rôznych hustotách, preto dva rovnako vyzerajúce matrace môžu byť dobré pre rôzne váhové kategórie užívateľov. Využíva sa to hlavne do manželských postelí: pre nižšie zaťaže..

330,00€

330,00€

Zobrazenie 1 až 15 z 19 (2 stránok)