PUR-pena

PUR-PENA patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov; jej vlastnosti sa používaním menia.

Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní.

Je vyrábaná z kvalitných surovín a ma­teriálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu.

Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch.

Problém pri životnosti PUR-pien je požívanie nízkych hustôt iba okolo 20 kg/m3 v nosných častiach matracov.

V našich výrobkoch nepoužívame PUR-penu nižšej hustoty ako (25 kg/m3).

 

ELIOCELL – špeciálna PUR-pena s hustotou 35 kg/m3.

 

SANITIZED – úprava peny, ktorá likviduje baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy zaistí skutočne

zdravé a čisté prostredie pre spánok. Prvýkrát v histórii máte s touto úpravou peny možnosť zvoliť si nielen

anti­bakteriálny poťah na matracoch, ale tiež matracové jadro.

Mineral spinal
Akcia

Mineral spinal

MINERAL SPINAL Jadro matraca tvorí kombinácia pružných PUR-pien hustoty 35 a 28 kg/m3. Povrchová platňa je špeciálne tvarovo prerezaná tak, aby sa v smere od stredu matraca (po dĺžke) ku koncom matraca, pri zaťažení nielenpreborila, ale sa aj posúva smerom ku koncu matraca. Takto sa časť pod panvou vtláča do matraca len v kolmom smere na vrchnú plochu matraca, zatiaľ čo časť pod ramenami je pri vtláčaní " ťahaná" ku okraju matraca pri hlave. Cieľom je dosiahnuť uvoľnenie platničiek pre dobru regeneráciu.Matrac oslovi skôr užívateľov uprednostňujúcich tvrdšie a zároveň pružnejšie matrace. Poťah matraca ALGUA s mikrokapsulami, v ktorých sú naviazané výťažky z morských rias SPIRULINA obsahujúce11 prírodných vitamínov, 10 minerálov, 18 aminokyselín, 3 mastné kyseliny, proteíny a ďalšie latky s blahodarným účinkom na pokožku. Poťah pôsobi veľmi esteticky použiíim pásu dizajnovej poťahovej latky, všitej z boku matraca, a tiež doplnením vzorovanej lemovky.Poťah je odzips..

249,00€199,00€

249,00€199,00€

Im eco

Im eco

 látka CDR, komfortná PUR-pena o hustote 25 kg/m3 odzipsovateľný poťah DAMAŠEK; komfortná PUR-pena s hustotou 25 kg/m3  Záruka 2 rokyDoporučený rošt lamelovýMiera tvrdosti stredne mäkkýOrtopedická záťaž do 80 kgVyhotovenie -Výška 10 cmBMI 14-23..

-

-

Seriál

Seriál

Jednoduchý matrac z komfortnej mäkčenej peny, vyrábaný v troch výškach, 12/16/20 cm.odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; komfortná mäkčená PUR-pena; doporučený rošt – lamelový pre v. 12, 16 cm, lamelový, pevný pre v. 20 cm..

-

-

Profil comfort

Profil comfort

odzipsovateľný poťah ŠTANDARD prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; vrchný a spodný profil: PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; stredná doska: PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 ; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Klasik

Klasik

Sendvičový matrac s nosným jadrom z vrstiev PUR-penya pojenej peny. V strede matraca je tvrdý a na povrchu matraca sa nachádza 5 zón rozloženia hmotnosti – tzv. fyziosystém. Odzipsovateľný  poťah štandard je prateľný pri 60 °C. Uloženie matraca sa odporúča na lamelovom rošte. odzipsovateľný poťah ŠTANDARD prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; komfortná, masážna PUR-pena s hustotou 25 kg/m3– T3, 28 kg/m3 – T4; pojená pena s hustotou 70 kg/m3; FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový..

-

-

Prezident extra lux

Prezident extra lux

Obľúbený kvalitný sendvičový matrac preferujú zákazníci, ktorí hľadajú tvrdé spanie. NIGHTFLY pena na povrchu Vás príjemne tvaruje. Tvrdý stred jadra je tvorený PUR-penou vysokej hustoty, spolu s kokosovým vláknom poskytuje vysokú oporu chrbtice. Odzipsovateľný poťah DAMAŠEK je určený len na chemické čistenie. Použitie matraca na lamelový rošt. odzipsovateľný poťah ALOE VERA prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY;PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; prírodné kokosové vlákno; doporučený rošt – lamelový, nepolohovateľný..

-

-

Primátor

Primátor

Kvalitný zdravotný matrac z PUR-peny vysokej hustoty a NF peny strednej hustoty, zabezpečuje optimálny komfort pre užívateľa. Odzipsovateľný poťah s úpravou AEGIS dlhodobo chráni pred roztočmi, a ani opakovaným praním nestráca svoju účinnosť. Matrac je možné objednať  vo vákuovom prevedení, čím získate zrýchlené dodanie a ďalšiu pohodlnú prepravu. Použitie matraca na pevný aj lamelový polohovateľný rošt.odzipsovateľný poťah AEGIS prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY;PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, 35 kg/m3 – T4; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY s hustotou 35 kg/m3 – T4; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Antibacterial Fix 1+1
Akcia

Antibacterial Fix 1+1

Matrac PUR-pena s antidekubitným prierezomAKCIA1 + 1 ZDARMAJardo matraca komforntná PUR-pena, vrchná doska antibakteriálna pena a antidekubitným prierezom, spodná doska tvarovaná komfortná PUR-pena, poťah odzipsovateľný prateľný ALOE VERA s všitým antialergickým PES vláknom.vhodný na lamelový roštodporúčaná hmotnosť užívateľa do 125 kgvýška matraca  18 cm..

380,00€293,00€

380,00€293,00€

Junior relax

Junior relax

AKCIOVÁ CENA13 cm = 78,50 €poťah matraca prešitý s PES vláknom 100 g/m2vrchný profil: značková pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3spodný profil: značková pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3nosnosť do 100 kgvýška matraca 13 cm, 16 cm, 20 cm ..

-

-

Mind comfort 1+1 ZDARMA

Mind comfort 1+1 ZDARMA

Matrac MIND comfort, Materasso AKCIA 1+1 ZDARMAMatrac s pevnejším jadrom a použitím komfortných materiálov na povrchu - LAZY foam - "lenivá pena" s masážnym profilom a NIGHTFLY - mäkčená komfortná pena. Matrac ma snímateľný , prateľný poťah  GREENFIRST , ktorý je obzvlášť  vhodný pre alergikov, nakoľko nevytvára živnú pôdu pre nežiadúce mikroorganizmy. Možnosť prať do 60 oC. Výška matraca 18 cm umožňuje použitie matraca pre všetky typy roštov.Nosnosť do 125 kg..

298,00€

298,00€

KING duo fyzio 1+1 ZDARMA

KING duo fyzio 1+1 ZDARMA

Matrac KING duo fyzio, Materasso AKCIA 1+1 ZDARMA !20cm vysoký "penový" matrac je kombináciou kvalitných pien rôznych tuhostí, čo umožňuje voľbu pocitového komfortu. Na jednej strane je matrac tvarovo prerezávaný, s prihliadnutím na jednotlivé zóny rozloženia hmotnosti. Luxusný poťah VISKÓZA GOLD je snímateľný a prateľný do 60 oC. Použitie je vhodné pre všetky typy roštov. Nosnosť do 120 kg..

268,00€

268,00€

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)