PUR-pena

PUR-PENA patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov; jej vlastnosti sa používaním menia.

Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní.

Je vyrábaná z kvalitných surovín a ma­teriálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu.

Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch.

Problém pri životnosti PUR-pien je požívanie nízkych hustôt iba okolo 20 kg/m3 v nosných častiach matracov.

V našich výrobkoch nepoužívame PUR-penu nižšej hustoty ako (25 kg/m3).

 

ELIOCELL – špeciálna PUR-pena s hustotou 35 kg/m3.

 

SANITIZED – úprava peny, ktorá likviduje baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy zaistí skutočne

zdravé a čisté prostredie pre spánok. Prvýkrát v histórii máte s touto úpravou peny možnosť zvoliť si nielen

anti­bakteriálny poťah na matracoch, ale tiež matracové jadro.

Airgel

Airgel

Veľmi dobre sa prispôsobujúci matrac vyššej výšky (23 cm) z komfortnej peny ELIOCELL, doplnenej antibakterálnou penou s úpravou SANITIZED, ktorý poskytuje maximálne pohodlie. Povrchová platňa z peny AIR GEL ešte viac umocňuje pocit dokonalého komfortu. Odzipsovateľný, prirodzene antibakteriálny poťah SILVER DIZAJN LEM dobre drží tvar a vyzdvihuje prevedenie tohto matraca aj po estetickej stránke. Je možné ho prať pri teplote do 60°C. Matrac je možné uložiť na všetky typy lamelových aj pevných roštov...

-

-

APOLÓN

APOLÓN

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Tvarové vyrezávanie jadra zabezpečuje výbornú vzdušnosť, zároveň zlepšuje kopírovateľnosť matraca. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Doporučený rošt: lamelový. ..

-

-

ATÉNA visco

ATÉNA visco

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Tvarové vyrezávanie jadra zabezpečuje výbornú vzdušnosť, zároveň zlepšuje kopírovateľnosť matraca. V kombinácii s kokosovým vláknom sa zvyšuje tuhosť a umožňuje použitie na jednoduchších typoch lamelových roštov s menším počtom lamiel. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Doporučený rošt: nepolohovateľný lamelový...

-

-

DEMETER

DEMETER

Demeter           výška                 záťaž               záruka T3 19 cm do 95 kg 2 roky T4 19 cm do 120 kg 2 roky Pružinový matrac so systémom pružín BONELL zabezpečuje dostatočnú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z PUR-peny s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vysokého komfortu aj pri tvrdšom jadre mat..

-

-

ERGOFLEX 1+1 zdarma

ERGOFLEX 1+1 zdarma

značková mäkkčená pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3značková pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3Značková pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3FYZIOSYSTÉM - 7 zón rozloženia hmotnostiKaždá strana má inú tvrdosťNosnosť: 130 kg        Výška: 18/22 cmUvedená cena platí pre výšku 18 cm.Výška 22 cm: 319 €..

259,00€

259,00€

HERAKLES

HERAKLES

Herakles výška                záťaž                záruka 20 cm do 120 kg 2 roky Jadro matraca je tvorené kombináciou PUR peny a LAZY-FOAM peny, ktorá je schopná dokonale okopírovať tvar tela, zväčšiť jeho opornú plochu, čím zabezpečuje maximálne odľahčenie chrbtice a uvoľnenie svalstva počas spánku. Odnímateľný poťah BAMBOO, prešitý klimatizačnou výplňou – dutým PES vláknom, je nekrčivý, príjemný na dotyk, prirodzene odpudzuje mikroorganizmy a je prateľný na 60°C. Doporučený rošt: lamelový, pevný. ..

-

-

POSEIDON

POSEIDON

Poseidon výška              záťaž        záruka 18 cm do 150 kg        3 roky Jadro matraca je tvorené kombináciou PUR -peny a značkovej peny CELLFLEX, ktorá je schopná okopírovať tvar tela a vytvoriť pocit dokonalého komfortu na pevnom jadre matraca posilneného hrubšou platňou z kokosového vlákna. Poťahová látka GREENTEX s aktívnymi probiotickými baktériami prešitá klimatizačnou výplňou dutým PES vláknom, zabezpečuje aktívnu ochranu proti pliesňam a baktériám. Odnímateľný poťah je prateľný na 60°C. Doporučený rošt: nepolohovateľný lamelový, pevný. ..

-

-

SERIAL antialergic
Sale

SERIAL antialergic

Povrch tvorí komfortná mäkkčená pena ELIOCELL s hustotou 25kg/m3, opačnú stranu tvorí tiež ELIOCELL pena vyššej tuhosti s hustotou 28 kg/m3.Každá strana matraca má inú tvrdosť.Nosnosť: 125 kg    Výška: 16 cm..

121,00€104,00€

121,00€104,00€

SPRING fyzio

SPRING fyzio

Jadro matraca tvoria nezónované taštičkové pružiny uložené do vlny zohľadňujúcej fyziologické krivky tela. Z obidvoch strán sú profilované platne z peny ELIOCELL priečne prerezané pre lepšie prevzdušnenie povrchu matraca a pre lepšiu prispôsobivosť s prihliadnutím na ramennú zónu. Poťah ANTIALERGIC vyniká pevnosťou a odolnosťou. Je prijemný na dotyk, pohlcuje nadmernú vlhkosť a je vhodný pre široké spektrum zákazníkov. Jeho odolnosť zaručuje aj mnohonásobné pranie ktoré je v tomto prípade v teplotách do 60°C. Matrac je určený na pevné nepolohovateľné rošty...

-

-

Im eco

Im eco

 látka CDR, komfortná PUR-pena o hustote 25 kg/m3 odzipsovateľný poťah DAMAŠEK; komfortná PUR-pena s hustotou 25 kg/m3  Záruka 2 rokyDoporučený rošt lamelovýMiera tvrdosti stredne mäkkýOrtopedická záťaž do 80 kgVyhotovenie -Výška 10 cmBMI 14-23..

-

-

Seriál

Seriál

Jednoduchý matrac z komfortnej mäkčenej peny, vyrábaný v troch výškach, 12/16/20 cm.odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; komfortná mäkčená PUR-pena; doporučený rošt – lamelový pre v. 12, 16 cm, lamelový, pevný pre v. 20 cm..

-

-

Profil comfort

Profil comfort

odzipsovateľný poťah ŠTANDARD prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; vrchný a spodný profil: PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; stredná doska: PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 ; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Klasik

Klasik

Sendvičový matrac s nosným jadrom z vrstiev PUR-penya pojenej peny. V strede matraca je tvrdý a na povrchu matraca sa nachádza 5 zón rozloženia hmotnosti – tzv. fyziosystém. Odzipsovateľný  poťah štandard je prateľný pri 60 °C. Uloženie matraca sa odporúča na lamelovom rošte. odzipsovateľný poťah ŠTANDARD prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; komfortná, masážna PUR-pena s hustotou 25 kg/m3– T3, 28 kg/m3 – T4; pojená pena s hustotou 70 kg/m3; FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový..

-

-

Prezident extra lux

Prezident extra lux

Obľúbený kvalitný sendvičový matrac preferujú zákazníci, ktorí hľadajú tvrdé spanie. NIGHTFLY pena na povrchu Vás príjemne tvaruje. Tvrdý stred jadra je tvorený PUR-penou vysokej hustoty, spolu s kokosovým vláknom poskytuje vysokú oporu chrbtice. Odzipsovateľný poťah DAMAŠEK je určený len na chemické čistenie. Použitie matraca na lamelový rošt. odzipsovateľný poťah ALOE VERA prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY;PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; prírodné kokosové vlákno; doporučený rošt – lamelový, nepolohovateľný..

-

-

Primátor

Primátor

Kvalitný zdravotný matrac z PUR-peny vysokej hustoty a NF peny strednej hustoty, zabezpečuje optimálny komfort pre užívateľa. Odzipsovateľný poťah s úpravou AEGIS dlhodobo chráni pred roztočmi, a ani opakovaným praním nestráca svoju účinnosť. Matrac je možné objednať  vo vákuovom prevedení, čím získate zrýchlené dodanie a ďalšiu pohodlnú prepravu. Použitie matraca na pevný aj lamelový polohovateľný rošt.odzipsovateľný poťah AEGIS prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY;PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, 35 kg/m3 – T4; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY s hustotou 35 kg/m3 – T4; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 18 (2 stránok)