HR-pena

HR-pena sa nazýva aj studená pena. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti.

V našich matracoch používame penu od hustoty 40 kg/m3. HR-pena má otvorenú bunkovú štruktúru, čím je zabezpečená vysoká vzdušnosť a pružnosť.
Vysoká prispôsobivosť HR-peny umožňuje jej výborné polohovanie na roštoch.
HR-peny s ULTRAFRESH úpravou, ktorá likviduje baktérie, pliesne, huby ,roztoče a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy,

v spojení s prateľným poťahom dokážu zabezpečiť suchú, zdravú klímu celého matraca a dlhodobé, s

kutočne zdravé a čisté prostredie pre zdravý spánok. Viac informácií o úprave ULTRAFRESH môžete nájsť na www.ultra-fresh.com

Premiér clima

Premiér clima

Kvalitný matrac, kde tuhosť jadra zabezpečuje PUR-penavysokej hustoty a HR-pena je na povrchu príjemne komfortná. Kombináciou špeciálnych väčších a menších otvorov zabezpečujeme vysokú vzdušnosť matraca a zároveň nimi dosahujeme rozdielnu tuhosť na povrchu – 7 zónový fyziosystém. Doporučené uloženie na lamelový rošt. odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; komfortná HR-pena so špeciálnym odvetrávacím systémom s hustotou 40 kg/m3; komfortnáPUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3, ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový..

-

-

Antidekubit fresh

Antidekubit fresh

odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; komfortná HR-pena s antidekubitným prierezom; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Cellflex Prestige

Cellflex Prestige

poťah VISKÓZA GOLD prešitý s viscoelastickou – lenivou penou a PES vláknom – gramáž 100g/m2; značková pena CELLFLEX s hustotou 55 kg/m3; HR-pena s hustotou 45 kg/m3 so špeciálnym odvetrávacím systémom a zónami tuhosti; značková pena CELLFLEX; spodný poťah VISCOSA GOLD prešitý s PES vláknom – gramáž 200g/m2;FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Premiér antibakterial

Premiér antibakterial

odzipsovateľný poťah SILVER prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2;antibakteriálna HR-pena s úpravou ULTRAFRESH;FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti,antidekubitný prierez;doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Clima antibakterial

Clima antibakterial

Matrac vyššej kvality je kombináciou antibakteriálnej HR-peny a peny CALIPORE. Úprava HR-peny technológiouULTRAFRESH, likviduje baktérie, pliesne a huby a v kombinácii s vysoko vzdušnou penou CALIPOREprivádzame u matraca  koncepciu CLIMA AIR takmer k dokonalosti.  Matrac je vhodný aj na pevný a lamelový.odzipsovateľný poťah AEGIS prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; antibakteriálna HR-pena s úpravouULTRAFRESH so špeciálnym odvetrávacím systémom; penaCALIPORE; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Neroli Therapy

Neroli Therapy

poťah SILK TOUCH prešitý s viscoelastickou – lenivou penou a PES vláknom – gramáž 100 g/m2, v boku všitá látka GOLDTOUCH; vrchná doska: aromatizovaná HR pena NEROLI® s hustotou 60 kg/m3; žltá pena: studená HR-pena; červená pena: antibakteriálna pena SANITIZED; spodná doska: pena THERMOSILVER; spodný poťah SILKTOUCH prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2;FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

TERMOPUR EXCELENT
Akcia

TERMOPUR EXCELENT

Odzipsovateľný, prateľný poťah GREENTEX s probiotickými baktériami. Jadro matraca tvorí komfortná pena NIGHTFLY kombinovaná na jednej strane s lenivou penou LAZY-FOAM, na opačnej strane je povrch tvorený dierovanou platňou zo studenej peny s hustotou 40 kg/m3.mäkšia / tvrdšia stranavýška: 20cmDo hmotnosti 130kgAkciová cena platí do rozmeru: 200 x 90 ..

249,00€194,00€

249,00€194,00€

Partner Prestige 1+1 ZDARMA

Partner Prestige 1+1 ZDARMA

Matrac PARTNER prestige AKCIA 1 + 1, MaterassoVoliteľný pocitový komfort - mäkšia/trdšia strana, antibakteriálna úprava - pena s úpravou SANITIZED , zvýšená nosnosť do 140 kg - jadro z HR peny a dokonalá opora tela - 7 zónové dobre odvetrané jadro, to všetko je zapracované v tomto matraci. Pre svoju strednú tuhosť je vhodný aj na polohovateľné rošty. Poťah BAMBOO  dobre odvádza vlhkosť, je snímateľný a prateľný do 60 oC.Výška: 20 cm..

399,00€

399,00€

Davinci biodynamic

Davinci biodynamic

VýškaTvrdosťZáťažZáruka23 cmdo 150 kg5 rokovJadro matraca tvorí značková pena ELIOCELL, pričom vrchný a spodný profil pozostáva zo studenej HR peny. Penové matrace si dokážu udržať pružnosť a ohybnosť počas celej doby svojej životnosti. Pôsobením telesného tepla pena mäkne a dochádza k rovnomernému rozloženiu váhy. Matrace z takejto peny vyhľadávajú najmä starší ľudia, ale i tí, ktorých už nebavia problémy súvisiace s nekvalitným spánkom a potrpia si na luxus. Vďaka pružnosti a ohybnosti HR peny sa tento matrac vynikajúco polohuje na rošte.• Profil matraca:Vrchný a spodný profil: studená  HR-pena s hustotou 45 kg/m3Stredný profil: značková pena ELIOCELL s hustotou 35 kg/m3• Poťah:  BIORYTMIC prešitý s PES vláknom - gramáž 300 g/m2, v boku všitá 3D textília• Doporučený rošt: pevný alebo lamelovýFYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti..

-

-

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)