HR-pena

HR-pena sa nazýva aj studená pena. Vyniká vysokou pružnosťou a ohybnosťou so zachovaním si uvedených vlastností po celú dobu životnosti.

V našich matracoch používame penu od hustoty 40 kg/m3. HR-pena má otvorenú bunkovú štruktúru, čím je zabezpečená vysoká vzdušnosť a pružnosť.
Vysoká prispôsobivosť HR-peny umožňuje jej výborné polohovanie na roštoch.
HR-peny s ULTRAFRESH úpravou, ktorá likviduje baktérie, pliesne, huby ,roztoče a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy,

v spojení s prateľným poťahom dokážu zabezpečiť suchú, zdravú klímu celého matraca a dlhodobé, s

kutočne zdravé a čisté prostredie pre zdravý spánok. Viac informácií o úprave ULTRAFRESH môžete nájsť na www.ultra-fresh.com

 DIANA T 3

DIANA T 3

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Antibakteriálna poťahová látka AEGIS, prešitá klimatizačnou výplňou – dutým PES vláknom, zabezpečuje aktívnu sviežosť a hygienu. SANITIZED – úprava peny likvidujúca baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy zaistí skutočne zdravé a čisté prostredie pre spánok. Prvýkrat v histórii výroby matracov je teda možné zvoliť si nielen antibakteriálny poťah, ale aj samotné jadro matraca. Doporučený rošt: lamelový, pevný...

175,00€

175,00€

FAETON

FAETON

Kolekcia OLYMP Faeton výška              záťaž                      záruka 19 cm do 150 kg 3 roky Vyšší štandard matraca zabezpečuje obojstranné použitie HR peny v povrchovej vrstve jadra. Navyše úprava HR-peny ULTRAFRESH, likvidujúca baktérie, pliesne, huby a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy, zaistí skutočne zdravú klímu lôžka. Perforácia, vytvárajúca FYZIOSYSTÉM 7 zón rozloženia hmotnosti, zabezpečuje aj dobré odvetrávanie povrchu matraca. Hrubšia kokosová platňa v strede matraca zabezpečuje tzv. „tuhšie spanie“ pri zachovaní povrchového komfortu. Ten je zvýraznený použitím luxusného poťahu SILVER, pretkávaným striebor..

293,00€

293,00€

HÉRA

HÉRA

Kolekcia OLYMP Jadro tohto matraca tvorí HR-pena vyššej hustoty, na ktorú je z obidvoch strán pridaná vrstva veľmi pružnej, elastickej peny NIGHTFLY. Tá zabezpečuje povrchový komfort matraca. NIGHTFLY je pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metódou. Tento spôsob výroby je ekologickejší v porovnaní so štandardnou metódou vypeňovania. V porovnaní s konvenčnými penami vyniká vysokou bodovou elasticitou a je garantom dlhej životnosti matraca so stálymi ortopedickými vlastnosťami. Poťahová látka ALOE VERA je napúšťaná výťažkami z tejto rastliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Je prešitá klimatizačnou vrstvou – dutým PES vláknom. Odzipsovateľný poťah je prateľný na 60 °C. Doporučený rošt: lamelový, pevný. ..

189,00€

189,00€

KRIOS

KRIOS

Krios výška                ť záťaž                  záruka 23 cm do 140 kg 5 rokov Tento luxusný matrac splní požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Kombinuje v sebe špičkový komfort pamäťovej peny a vysokú pružnosť EvoPoreHRC peny. Termosilver odoberá prebytočné teplo pri zaspávaní, a pri hlbokom spánku teplo odovzdáva, čím zabezpečuje nerušený spánok bez teplotných výkyvov. Aby vynikli vlastnosti tohto materiálu, odzipsovateľný poťah nie je prešitý klimatizačnými vrstvami. EvoPoreHRC je pena so zvýšenou odolnosťou voči súbežne pôsobiacej vlhkosti, tlaku a teplote. Stredná vrstva z komfortnej HR-peny je prispôsobená ..

444,00€

444,00€

PROMETEUS

PROMETEUS

Prometeus                     výška                 záťaž               záruka T3 24 cm do 95 kg 3 roky T4 24 cm do 130 kg 3 roky Matrac s použitím taštičkových pružín a antibakteriálnej HR - peny, ktorá zabraňuje vzniku pliesní, húb a odoláva iným nepriaznivým vplyvom, čím zabezpečuje väčšiu hygienu lôžka. Na jednej strane je na jadro matraca pridaná vrstva perforovaného latexu, čím je zabezpečená dokonalejšia ..

316,00€

316,00€

PREMIÉR clima

PREMIÉR clima

PREMIÉR CLIMA je kvalitný matrac , kde tuhosť jadra zabezpečuje PUR pena vysokej hustoty a HR pena je na povrchu príjemne komfortná .Kombináciou špeciálnych väčších a menších otvorov zabezpečujeme vysokú  z vzdušnosť matraca a zároveň nimi dosahujeme rozdielnu tuhosť  7 zónový fyziosystém . Doporučené uloženie na lamelový rošt ...

199,00€

199,00€

ANTIDEKUBIT fresh

ANTIDEKUBIT fresh

odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom - gramáž 100 g / m 2 ,komfortná HR-pena s antidekubitným prierezom ,FYZIOSYSTÉM - 7 zón rozloženia hmotnosti , doporučený rošt - lamelový , pevný ..

249,00€

249,00€

Neroli Therapy

Neroli Therapy

Poťah SILK TOUCH prešitý s viscoelastickou- lenivou penou a PES vláknom - gramáž 100 g / m2 v boku všitá látka GOLDTOUCH , vrchná doska aromatizovaná HR pena NEROLI s hustotou 60 kg / m 3,žltá pena :studená HR - pena , červená pena: antibakteriálna pena SANITIZED , spodná doska :pena THERMOSILVER :spodný poťah SILKTOUCH prešitý sPES - gramáž 300 g / m2 :FYZIOSYSTÉM - 7 zón tuhosti :doporučený rošt lamelový,pevný ..

438,00€

438,00€

TERMOPUR EXCELENT

TERMOPUR EXCELENT

Odzipsovateľný, prateľný poťah GREENTEX s probiotickými baktériami. Jadro matraca tvorí komfortná pena NIGHTFLY kombinovaná na jednej strane s lenivou penou LAZY-FOAM, na opačnej strane je povrch tvorený dierovanou platňou zo studenej peny s hustotou 40 kg/m3.mäkšia / tvrdšia stranavýška: 20cmDo hmotnosti 130kgAkciová cena platí do rozmeru: 200 x 90 ..

229,00€

229,00€

Partner Prestige 1+1 ZDARMA

Partner Prestige 1+1 ZDARMA

Matrac PARTNER prestige AKCIA 1 + 1, MaterassoVoliteľný pocitový komfort - mäkšia/trdšia strana, antibakteriálna úprava - pena s úpravou SANITIZED , zvýšená nosnosť do 140 kg - jadro z HR peny a dokonalá opora tela - 7 zónové dobre odvetrané jadro, to všetko je zapracované v tomto matraci. Pre svoju strednú tuhosť je vhodný aj na polohovateľné rošty. Poťah BAMBOO  dobre odvádza vlhkosť, je snímateľný a prateľný do 60 oC.Výška: 20 cm..

469,00€

469,00€

Davinci biodynamic

Davinci biodynamic

VýškaTvrdosťZáťažZáruka23 cmdo 150 kg5 rokovJadro matraca tvorí značková pena ELIOCELL, pričom vrchný a spodný profil pozostáva zo studenej HR peny. Penové matrace si dokážu udržať pružnosť a ohybnosť počas celej doby svojej životnosti. Pôsobením telesného tepla pena mäkne a dochádza k rovnomernému rozloženiu váhy. Matrace z takejto peny vyhľadávajú najmä starší ľudia, ale i tí, ktorých už nebavia problémy súvisiace s nekvalitným spánkom a potrpia si na luxus. Vďaka pružnosti a ohybnosti HR peny sa tento matrac vynikajúco polohuje na rošte.• Profil matraca:Vrchný a spodný profil: studená  HR-pena s hustotou 45 kg/m3Stredný profil: značková pena ELIOCELL s hustotou 35 kg/m3• Poťah:  BIORYTMIC prešitý s PES vláknom - gramáž 300 g/m2, v boku všitá 3D textília• Doporučený rošt: pevný alebo lamelovýFYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti..

485,00€

485,00€

Zobrazenie 1 až 11 z 11 (1 stránok)