Hydrolatex

HYDROLATEX je pokrokový materiál vyrobený z kombinácie komfortnej peny a latexu. Spája v sebe výhody oboch materiálov, pričom si zachováva prirodzenú tuhosť a dlhú životnosť. HYDROLATEX je priečne perforovaný, čím je dosiahnutá výborná vzdušnosť, a tým aj vysoká hygiena počas spánku. Materiál má päť ortopedických zón tuhosti pre zlepšenú oporu chrbtice. HYDROLATEX má v súčasnej dobe jednu z najdlhších tvarových stálostí spomedzi všetkých materiálov.

URANOS

URANOS

Uranos   výška           záťaž               záruka T3 19 cm do 110 kg 5 rokov T4 19 cm do 150 kg 5 rokov Jadrá matracov sú vytvorené z hydrolatexových platní, ktoré sú preložené tenšími doskami z kokosových vlákien. Perforáciou jadra je zabezpečená dostatočná vzdušnosť matraca a zároveň vytvorený FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozloženia hmotnosti. Doporučený rošt: nepolohovateľný lamelový, pevný. ..

-

-

Cellflex hydrolatex

Cellflex hydrolatex

Matrac CELLFLEX HYDROLATEX T4Rošty a matrace v rozmeroch nad 200x90 a atypy sú na platbu predom na predfaktúru/ do výroby. (Pr.200x120,200x160)TuhosťVýškaTvrdosťZáťažZárukaT420 cmdo 140 kg7 rokovTento matrac je vytvorený z dvoch HYDROLATEXOVÝCH dosiek, medzi ktoré je vložená značková pena CELLFLEX. Vďaka svojej priečnej perforácii je matrac výborne prevzdušnený. Nerovnomerná vzdialenosť perforácií (dierok) vytvára 5 zónový fyziosystém. Matrac je vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi tvrdšie spanie. Vďaka svojej výške až 20 cm je matrac možné uložiť aj na pevný masívny rošt. Na pevnom rošte, na rozdiel od lamelového, je pocit pri ležaní ešte tvrdší. Tento matrac je možné dodať aj vákuovo balený, čo zjednodušuje jeho prepravu. • Profil matraca:Vrchný a spodný profil:  priedušná pena HYDROLATEXStredný profil:  značková pena CELLFLEX s hustotou 55 kg/m3• Poťah:  odzipsovateľn..

-

-

Sultán hydrolatex plus

Sultán hydrolatex plus

Tento matrac je vytvorený z dvoch HYDROLATEXOVÝCHdosiek, medzi ktoré je vložená platňa z kokosu (výška dosky je 2 cm). Vlastnosti matraca sú podobné ako u matraca sultán hydrolatex, ale vložením kokosovejdosky sa dosiahla ešte väčšia tvrdosť. Vďaka svojej výške až 18 cm je matrac možné uložiť aj na pevný masívny rošt. Na pevnom rošte, na rozdiel od predpätého lamelového, je pocit pri ležaní ešte tvrdší. odzipsovateľný poťah ALOE VERA prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; priedušné hydrolatexové jadro,FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozloženia hmotnosti; prírodnékokosové vlákno; doporučený rošt – lamelový, nepolohovateľný, pevný..

-

-

Hydrolatex polargel maxi

Hydrolatex polargel maxi

Je to matrac dvoch rôznych tvrdostí. Z jednej strany je použitá tvrdšia hydrolatexová doska, na druhej strane je nový, exkluzívny materiál POLARGEL.POLARGEL je výnimočný, svieži, chladivý materiál. V kombinácii s lenivou penou (tá je pod ňou) zabezpečuje ideálne a presné okopírovanie tela. Tu použitá lenivá pena je vysokej hustoty, až 85?kg/m3. Použitie peny POLARGEL eliminuje pocity tepla, ktoré majú niektorí užívatelia pri spánku na lenivej pene. Matrac je v prírodnom poťahu LYOCELL, ktorého základom je drevná celulóza. Tento poťah výborne absorbuje a odvádza vlhkosť. odzipsovateľný poťah LYOCELL prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; pena PolarGel; viskoelastická pena MINDFOAM s vysokou hustotou 85 kg/m3; priedušnáhydrolatexová doska; prírodné kokosové vlákno; priedušná hydrolatexová doska; FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, nepolohovateľný, pevný..

-

-

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)