Hydrolatex

HYDROLATEX je pokrokový materiál vyrobený z kombinácie komfortnej peny a latexu. Spája v sebe výhody oboch materiálov, pričom si zachováva prirodzenú tuhosť a dlhú životnosť. HYDROLATEX je priečne perforovaný, čím je dosiahnutá výborná vzdušnosť, a tým aj vysoká hygiena počas spánku. Materiál má päť ortopedických zón tuhosti pre zlepšenú oporu chrbtice. HYDROLATEX má v súčasnej dobe jednu z najdlhších tvarových stálostí spomedzi všetkých materiálov.

URANOS

URANOS

Uranos   výška           záťaž               záruka T3 19 cm do 110 kg 5 rokov T4 19 cm do 150 kg 5 rokov Jadrá matracov sú vytvorené z hydrolatexových platní, ktoré sú preložené tenšími doskami z kokosových vlákien. Perforáciou jadra je zabezpečená dostatočná vzdušnosť matraca a zároveň vytvorený FYZIOSYSTÉM – 5 zón rozloženia hmotnosti. Doporučený rošt: nepolohovateľný lamelový, pevný. ..

296,00€

296,00€

Sultán hydrolatex plus

Sultán hydrolatex plus

Tento matrac je vytvorený z dvoch HYDROLATEXOVÝCH dosiek  ,medzi ktoré je vložená platňa z kokosu (výška dosky je 2 cm).Vlastnosti matraca sú podobné ako u matraca sultán hydrolatex ,ale vložením kokosovej dosky sa dosiahla ešte väčšia tvrdosť. Vďaka svojej výšky až 18 cm je matrac možné uložiť aj na pevný masívny rošt. Na pevnom rošte , na rozdiel od predpätého lamelového , je pocit ešte pri ležaní tvrdší.-odzipsovateľný poťah ALOE VERA prešitý s PES vláknom - gramáž 200 g / m 2 , priedušné hydrolatexové jadro , FYZIOSYSTÉM - 5 zón rozloženia hmotnosti,prírodné kokosové vlákno , doporučený rošt - lamelový , nepolohovateľný , pevný..

329,00€

329,00€

Hydrolatex polargel maxi

Hydrolatex polargel maxi

Je to matrac dvoch rôznych tvrdostí . Z jednej strany je použitá tvrdšia hydrolatexová doska,na druhej strane je nový , exkluzívny materiál POLARGEL .POLARGEL  je výnimočný . svieží ,chladivý materiál . V kombinácii s lenivou penou- tá je pod ňou - zabezpečuje ideálne a presné okopírovanie tela. Tu použitá lenivá pena je vysokej hustoty až 85 kg / m3 .Použitie peny POLARGEL eliminuje pocity tepla , ktoré majú niektorí užívatelia pri spánku na lenivej pene . Matrac je v prírodnom poťahu LYOCELL ,ktorého základom je drevná celulóza . Tento poťah výborne absorbuje a odvádza vlhkosť .-odzipsovateĺný poťah LYOCELL prešitý s PES vláknom - gramáž 300 g m2, pena POLARGEL ,viskoelastická pena MINDFOAM  s vysokou hustou 85 kg/m3, priedušná hydrolatexová doska , prírodná kokosové vlákno priedušná hydrolatexová doska ,FYZIOSYSTÉM -5 zón rozloženia hmotnosti , doporučený rošt - lamelový , nepolohovateĺný , pevný ..

456,00€

456,00€

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)