Latex

LATEX – pena vyrábaná z kaučuku. Pre svoju pružnosť, elastickosť a hlavne schopnosť udržať si uvedené vlastnosti dlhé roky

konštantné sa stal vzorom aj pre vývoj HR-pien v oblasti pružnosti a elasticity.

Výborné vlastnosti latexovej peny sa najlepšie prejavia v kombinácii s príslušným lamelovým roštom.

Sultán latex eco plus

Sultán latex eco plus

Základný latexový matrac. Jadro je tvorené pojenou penou o hustote 70 kg/m3, prevzdušnené kokosovoudoskou. Pre získanie komfortu matraca je z oboch strán použitá doska z latexu, ktorá zabezpečuje pocit pružnosti a kopírovateľnosti. Latexová doska je perforovaná, čo napomáha vzdušnosti. Tento matrac je vhodný pre užívateľov, ktorí požadujú tvrdý matrac. Pod matrac je vhodné použiť predpätý, nepolohovateľný lamelový rošt. poťah DAMAŠEK VISKÓZA prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; priedušná latexová doska; pojená pena s hustotou 70 kg/m3; prírodné kokosové vlákno; ovčia vlna – gramáž 300 g/m2; doporučený rošt – lamelový, nepolohovateľný..

-

-

Sultán latex

Sultán latex

Tento matrac použitím latexu zabezpečuje komfortný spánok. Pocitovo je pružný a mäkší. Svojim priečnym perforovaním po celej hrúbke zabezpečuje perfektný odvod vlhkosti, ktorá sa dostáva do matraca počas spánku. Perforáciami je zabezpečené 7-zónové rozloženie hmotnosti. Matrac je vhodné uložiť na predpätý lamelový rošt. Tiež je svojou schopnosťou ideálne kopírovať podklad vhodný aj na elektrický polohovateľný rošt. Použitý poťah BAMBOO má vysokú hustotu (gramáž 300 g/m2) prešitého pes vlákna. odzipsovateľný poťahBAMBOO prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; priedušné latexové jadro; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový..

-

-

Visco Latex Spring

Visco Latex Spring

odzipsovateľný poťah GREENTEX prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; priedušná latexová doska; prírodnékokosové vlákno; značková pena ELIOCELL s hustotou 35 kg/m3; pena NIGHTFLY; viscoelastická pena LAZY-FOAM;FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový nepolohovateľný, pevný..

-

-

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)