Biogreen

Firma MATERASSO má výhradné zastúpenie výrobcu peny pri používaní a predaji BIOGREEN-u vo svojich výrobkoch v SR a dalších krajinách EÚ. Pena BIOGREEN je v ponuke našej spoločnosti už niekoľko rokov a jej kvalita je potvrdená mnohými spokojnými zákazníkmi. Materiály s nápadne podobným názvom sú iba pokusom využiť dobré meno tohto materiálu. Ich kvalita je v mnohých prípadoch sporná. Na pene BIOGREEN sa ukazuje, že spojenie najmodernejších technológií a obnoviteľných prírodných zdrojov je možné aj v oblasti výroby matracov. Toto spojenie nielen šetrí náš ekosystém, ale zároveň prináša aj časť prírody do našich spální. Suroviny vyrábané z ropy sú v tejto pene nahradené prírodným materiálom – ricínovým olejom, ktorý sa už roky využíva vo farmácii. Rastliny, z ktorých sa vyrába, prijímajú počas svojho rastu energiu zo zeme a slnka, ktorá sa potom prostredníctvom oleja dostáva aj do našich matracov. Pena BIOGREEN je napustená výťažkom z ALOEVERA, ktorý prirodzene zvyšuje hygienu matraca. Tieto výťažky totiž likvidujú roztoče a baktérie. Zároveň dodávajú matracu charakteristickú arómu, ktorá môže časom odvetrať.

ARES

ARES

Ares                 výška           záťaž                 záruka T3 21 cm 2 do 95 kg 3 roky T4 21 cm 3 do 130 kg 3 roky Taštičková pružina zabezpečuje výbornú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch, jej zónovanie podporí dokonalú oporu tela. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z prírodnej peny BIOGREEN s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vy..

-

-

BIOGREEN duo

BIOGREEN duo

Jadro matraca tvorí veľmi hustá LEVANDUĽOVÁ pena, ktorá vyniká pružnosťou. Jej pružnosť zvyšuje tvarové prerezanie, ktoré prienikmi ďalších pien vytvára rôzne zóny komfortu na povrchu matraca.V pene obsiahnuté výťažky z levandule, ktoré sú do peny pridávané vo forme esenciálnych olejov, pôsobia upokojujúco a človek pri spánku tak regeneruje nielen telo, ale aj myseľ. Obe strany jadra sú doplnené penou BIOGREEN, pri výrobe ktorej je jedna zo základných zložiek nahradená prírodným ricínovým olejom. Každá strana matraca má inú tvrdosť:zelená je tvrdšia a hnedá je mäkkšia a prispôsobivejšia. Nosnosť: 170 kgVýška: 22 cm..

279,00€

279,00€

HYPNOS

HYPNOS

Hypnos   výška             záťaž                záruka T3 21 cm do 120 kg 5 rokov T4 21 cm do 150 kg 5 rokov Kvalitný matrac, ktorého základom je hrubá vrstva vysoko kvalitnej pamäťovej peny MIND, ktorá dokonale kopíruje a podopiera tvar ľudského tela, čím minimalizuje tlak. Druhá strana matraca – tvrdšia strana, je tvorená prírodnou penou BIOGREEN, ktorá poskytuje optimálnu oporu, tvarovú stálosť a dlhú životnosť. Vysoká kvalita je podložená zárukou 5 rokov na nepreležanie jadra matraca. Odzipsovateľný poťah AEG..

-

-

KALYPSO

KALYPSO

Kalypso              výška          záťaž                     záruka T3 22 cm do 100 kg 3 roky T4 22 cm do 130 kg 5 rokov Vrchnú časť tohto vysoko kvalitného matraca tvorí extrémne priedušná, vysoko elastická a maximálne komfortná pena POLARGEL. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s Lazy-penou, nakoľko eliminuje jej hrejivosť. Spodnú stranu tvorí prírodná pena BIOGREEN s antidekubitným prierezom, ktorý zabezpečuje ideálne rozloženie hmotnost..

-

-

RHEIA

RHEIA

Rheia výška            záťaž                 záruka 19 cm do 150 kg 5 rokov Kvalitný matrac, ktorého základom je materiál BIOGREEN (pena na prírodnom základe s použitím ricínového oleja) so špeciálnym prerezávaným povrchom, zabezpečujúcim dokonalé prispôsobenie sa tvaru ľudského tela. Stredová vrstva – polohovateľné kokosové vlákno vytvrdzuje matrac, odvetráva ho zvnútra a zároveň umožňuje použitie matraca aj na polohovateľných roštoch. Odzipsovateľný poťah GREENTEX obsahuje prírodnú úpravu látky, tzv. „priateľské probiotiká“, ktoré vytvárajú antialergické prostredie tým, že ničia potravu pre baktérie, likvidujú roztoče a pohlcujú vlhkosť. Pranie pri ..

-

-

Partner biogreen

Partner biogreen

odzipsovateľný poťah LYOCEL prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; vrchný profil: prírodná pena BIOGREEN; jadro matraca: značková pena ELIOCELL s hustotou 35 kg/m3; spodný profil: prírodná pena BIOGREEN; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Natur biogreen

Natur biogreen

Kvalitný matrac. ktorého základom je materiálBiogreen (pena na prírodnom základe s použitím ricínového oleja). Matrac má špeciálne prerezávané jadro, čo zabezpečuje dokonalé kopírovanie tela a odvod vlhkosti. Svojím prerezávaním je to antidekubitný matrac (proti preležaninám). Matrac je vyrábaný v dvoch verziách tvrdosti, pričom tvrdosť T3 je výrazne mäkká. Použitím poťahu lyocell (základ je drevná celulóza) je zabezpečená „suchá klíma“ pri spánku, keďže tento poťah výborne absorbuje a odvádza vlhkosť. Matrac je vhodné použiť na predpätý lamelový rošt, ale aj na pevný masívny rošt (vtedy bude pocit pri ležaní tvrdší). Na tento matrac dávame až 5-ročnú záruku na preležanie. odzipsovateľný poťah LYOCELL prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília; komfortná tvarovaná prírodná pena BIOGREEN; FYZIOSYSTÉM – 7zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Viscogreen lux

Viscogreen lux

Matrac so zvýšenou nosnosťou až do 170 kg. Matrac je vyrobený z peny BIOGREEN. V tejto pene sú použité obnoviteľné prírodné zdroje. V pene je použitá prírodná zložka vo forme ricínového oleja. "Viscogreen lux" je z jednej strany tvrdý, na druhej strane je použitá komfortná viskoelastická penaViscogreen, pre ideálne okopírovanie tela používateľa. Zaujímavosťou je tiež použitý poťah Eucalyss, ktorý svojimi výťažkami dokáže odpudzovať dotieravý hmyz. Poťah je z jednej strany prešitý s lenivou penou, čo dodáva matracu ešte väčší komfort.odzipsovateľný poťah EUCALYSS prešitý na jednej strane s viskoelastickou penou LAZY-FOAM a PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília; komfortná viskoelastická pena VISCOGREEN; komfortná pena BIOGREEN; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Swiss comfort

Swiss comfort

Matrac SWISS COMFORT T4VýškaTvrdosťZáťažZáruka22 cmdo 130 kg7 rokovVäčšia výška matraca (22 cm) zaručuje vyšší komfort, s pocitom príjemnej mäkkosti, pri zachovaní dokonalej podpory tela, čo je dosiahnuté špeciálnym prierezom matraca. Použitý materiál – prírodná pena AventO2, je novinka medzi matracovými materiálmi, kde je kvalita peny EvoPoreHRC umocnená pridaním aktívnych prírodných zložiek - ukľudňujúcej levandule a liečivých švajčiarskych byliniek. Vyznačuje sa dynamickými a elastickými vlastnosťami, pričom si zachováva svoju extrémnu stabilitu a konzistenciu. Lepšie odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku čo zaručuje dlhodobo nemenné vlastnosti matraca. Odzipsovateľný prateľný poťah LAVENDER je ošetrený výťažkami z levandule a príjemne dopĺňa komfort oddychu. Doporučené uloženie na lamelovom alebo pevnom rošte.• Profil matraca:Vrchný a spodný profil:  prírodná pena AventO2Stredný profil:  značková p..

-

-

HYDROLATEX BIOGREEN 1+1 ZDARMA

HYDROLATEX BIOGREEN 1+1 ZDARMA

Jadro matraca je kombinácia dvoch zaujímavých materiálov vysokej pružnosti a komfortu; obidva materiály sú pre zlepšenie vzdušnosti jadra perforované, rôzna hustota otvorov v rôznych častiach matraca vytvára rôzne zóny tuhosti, exkluzívny poťah na dotyk s úpravou SILVER PROTECT zabezpečuje príjemný pocit a zdravé prostredie pri ležaní, jadro matraca je vystužené kokosovou doskou...

509,00€

509,00€

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)