Swiss pena

Swiss pena

EvoPoreHRC – míľnik v histórii vývoja pien. Po PUR-penách a HR-penách je HRC pena novou generáciou materiálov pre výrobu matracov s revolučnou stálosťou všetkých dôležitých parametrov pri zmenách klímy (teplota, vlhkosť...)
„Nová dimenzia pre najvyššiu úroveň spánku.”

Vlhkosť a teplota produkovaná ľudským telom narušuje vlastnosti studených, latexových aj PUR-pien. Vplyvom vlhkej klímy v matraci a v dôsledku pôsobenia tepla a vysokého tlaku dochádza k zmäknutiu peny. Toto má kritický dopad na funkčnosť matraca. Pružnosť, a tým aj schopnosť správneho kopírovania sa u štandardných materiálov výrazne znižuje, čo spôsobuje pocit nepohodlia. Výsledkom je zmenšujúca sa opora chrbtice a celého tela, čím sa spomaľuje uvoľňovanie svalového napätia.
„EvoPoreHRC – zdroj energie pre aktívny život.”

Nová štruktúra buniek v EvoPoreHRC pene sa vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosťami, zároveň je extrémne stabilná a konzistentná. Štruktúrovaný mix buniek oveľa lepšie odoláva vplyvu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.
„EvoPoreHRC – spojenie inovácie a technológie.”

Ochrana životného prostredia
Prvým krokom je redukcia emisií CO2 pri výrobe. Ak sa majú štandardné HR-peny aspoň priblížiť vlastnostiam EvoPoreHRC spotrebujú pri výrobe podstatne viac surovín. Intenzívnym výskumom sa podarilo dosiahnuť vyššieho výkonu materiálu, pri nižšej spotrebe neobnoviteľných zdrojov, čím sa znížila záťaž životného prostredia.
„Testovaná kvalita pre najvyšší štandard.”

Neroli Bio -Ex 1000

Neroli Bio -Ex 1000

vrchné dosky: aromatizovaná HR pena NEROLI® s hustotou 60 kg/m3,obsahujúca olej z horkého pomarančovníka; komfortná mäkčená penaNIGHTFLY – T3; PUR-pena s vysokou hustotou 35 kg/m3 – T4; jadro matraca:taštičková pružina multipocket 1000 s množstvom samostatne pôsobiacichortopedických bodov dáva výborný základ pre excelentnú prispôsobivosťcelého matraca; na pružine použitá platňa z kaktusového vlákna– T3 alebokokosového vlákna – T4; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti;doporučený rošt – pevný; matrac je rovnaký z obidvoch strán a pri zvolenísprávnej tuhosti máme možnosť používať matrac rovnomerne z obidvoch strána tým predĺžiť jeho životnosť, prispôsobivosť a pružnosť povrchových vrstiev aj celého jadra..

369,00€

369,00€

Swiss magic

Swiss magic

Väčšia výška matraca, 20 cm,zaručuje vyšší komfort , s pocitom príjemnej mäkkosti , pri zachovaní dokonalej podpory tela , čo je dosiahnuté špeciálnym prierezom matraca . Použitý materiál značková pena EVOPOREHRC je po PUR-penách a HR-penách novou generáciou pien , vyznačujúcou sa dynamickými a elastickými vlastnosťami , pričom si zachováva svoju extémnu stabilitu a konzistenciu . Lepšie odoláva vplyvu vlhkosti , tepla a vysokého tlaku ,čo zaručuje dlhodobo nemenné vlastnosti matraca .Odzipsovateľný prateľný poťah LAVENDER je ošetrený výťažkami z levandule a príjemne dopĺňa komfort oddychu .Doporučené uloženie na lamelovom aj polohovateĺnom rošte .-odzipsovateľný poťah LEVANDUĽA prešitý s dutým PES vláknom,gramáž 300g/m2,prírodná pena AventO2 - antidekubitný prierez , FYZIOSYSTÉM - 7 zón rozloženia hmotnosti , doporučený rošt - lamelový..

399,00€

399,00€

Thermo Silver

Thermo Silver

ThermoSilver je pena so schopnosťou termoregulácie zón, ktoré sú v kontakte s telom, čím sa vytvára ideálna mikroklíma. Tento typ peny je vyrobený s mikrokapsulami nazývanými PCM „Phase Changing Material – Materiál meniaci skupenstvo“. Toto sú inteligentné tepelné akumulátory, ktoré vychádzajú z fyzikálneho fenoménu zmeny skupenstva, pri ktorom dochádza k akumulácii veľkého množstva prebytočného telesného tepla, pričom udržujú svoju vlastnú teplotu na konštantnej úrovni. Toto teplo je následne vyžarované späť v prípade neskoršieho poklesu telesnej teploty. Spiaci človek si tak užíva regenerujúci, zdraviu prospievajúci a osviežujúci spánok.odzipsovateľný poťah THERMO prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; v boku všitá 3D textília PRESSLESS; vrchná doska: pena THERMOSILVER; stredná doska: značková HR-pena; spodná doska: pena EvoPoreHRC ; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

519,00€

519,00€

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)