Lazy-foam

Lazy-foam

Viskoelastická pena LAZY-FOAM je garantom maximálneho komfortu počas spánku. Svojou schopnosťou reagovať na teplo a tlak sa dokáže optimálne prispôsobiť tvaru ľudského tela. Pôsobením tepla viskoelastická pena mäkne, čím dochádza k rovnomernému rozloženiu váhy a znižovaniu priemerného tlaku pôsobiaceho na organizmus. Nedochádza preto k vytváraniu preležanín obmedzujúcich krvný obeh. Počas spánku dochádza k uvoľneniu svalov a k celkovej relaxácii organiznu. Matrace s viskoelastickou penou sú vhodné pre starších ľudí a taktiež pre tých, ktorí požadujú vysoký komfort a pohodlie.

HERAKLES

HERAKLES

Herakles výška                záťaž                záruka 20 cm do 120 kg 2 roky Jadro matraca je tvorené kombináciou PUR peny a LAZY-FOAM peny, ktorá je schopná dokonale okopírovať tvar tela, zväčšiť jeho opornú plochu, čím zabezpečuje maximálne odľahčenie chrbtice a uvoľnenie svalstva počas spánku. Odnímateľný poťah BAMBOO, prešitý klimatizačnou výplňou – dutým PES vláknom, je nekrčivý, príjemný na dotyk, prirodzene odpudzuje mikroorganizmy a je prateľný na 60°C. Doporučený rošt: lamelový, pevný. ..

-

-

HESTIA

HESTIA

Hestia               výška             záťaž  záruka T3 22 cm do 95 kg            3 roky T4 22 cm do 130 kg 3 roky Kvalitný pružinový matrac so systémom „taštičkových pružín“ pri spaní poskytuje dokonalejšiu oporu tela a vyšší komfort. To zabezpečuje kombinácia komfortnej značkovej peny ELIOCELL a LAZY-FOAM peny (viscoelastickej peny s tvarovou pamäťou). Toto zloženie materiálov dáva matracu výborné vlastnosti v oblasti komfortu. Vo verzii T3 je ako roznášacia vrstva ..

-

-

Matracový TOP VISCO lazy

Matracový TOP VISCO lazy

Matracový toper z monobloku viscoelastickej - ,,lenivej peny" LAZY FOAM. Dokonale s a prispôsobuje tvarom tela, zmierňuje tlak na svalstvo,čím zlepšuje krvný obeh a zabraňuje vzniku preležanín. To všetko sú vlastnosti, ktorými je dosiahnutý podstatne lepší komfort spánku a celkového oddychu.Možné objednať v dvoch výškach - 5 cm a 7 cm.Uvedená cena platí pre výšku 5 cm.Výška 7 cm: 107 €..

88,00€

88,00€

Lazy fresh

Lazy fresh

odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; viscoelastická pena LAZY-FOAM; komfortná PUR-pena s hustotou 25 kg/m3 – T3,28 kg/m3 – T4; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Primátor Termopur

Primátor Termopur

poťah GREENTEX prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; jadro matraca: viscoelastická pena LAZY-FOAM; penaNIGHTFLY; značková pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3 so špeciálnym odvetrávacím systémom a zónami tuhosti; pena NIGHTFLY; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Thermogel

Thermogel

Matrac THERMOGELVýškaStranaTvrdosťZáťažZáruka27 cmmäkšiado 130 kg5 rokovtvrdšia• Profil matraca:Vrchný profil:   pena THERMOGEL s hustotou 55 kg/m3Spodný profil:  pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3Stredný profil: lenivá pena s hustotou 50 kg/m3​ / medzivrstva z peny ELIOCELL / profil z peny ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3​ / medzivrstva z peny ELIOCELL• Poťah:  odzipsovateľný poťah SILKTOUCH, v boku všitá 3D textília PRESSLESS, prateľný pri 60°C• Doporučený rošt:  pevný alebo lamelový..

-

-

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)