Lazy-foam

Lazy-foam

Viskoelastická pena LAZY-FOAM je garantom maximálneho komfortu počas spánku. Svojou schopnosťou reagovať na teplo a tlak sa dokáže optimálne prispôsobiť tvaru ľudského tela. Pôsobením tepla viskoelastická pena mäkne, čím dochádza k rovnomernému rozloženiu váhy a znižovaniu priemerného tlaku pôsobiaceho na organizmus. Nedochádza preto k vytváraniu preležanín obmedzujúcich krvný obeh. Počas spánku dochádza k uvoľneniu svalov a k celkovej relaxácii organiznu. Matrace s viskoelastickou penou sú vhodné pre starších ľudí a taktiež pre tých, ktorí požadujú vysoký komfort a pohodlie.

Lazy fresh

Lazy fresh

odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom – gramáž 100 g/m2; viscoelastická pena LAZY-FOAM; komfortná PUR-pena s hustotou 25 kg/m3 – T3,28 kg/m3 – T4; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Primátor Termopur

Primátor Termopur

poťah GREENTEX prešitý s PES vláknom – gramáž 300 g/m2; jadro matraca: viscoelastická pena LAZY-FOAM; penaNIGHTFLY; značková pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3 so špeciálnym odvetrávacím systémom a zónami tuhosti; pena NIGHTFLY; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Prezident royal termopur

Prezident royal termopur

odzipsovateľný poťah BAMBOO prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; antibakteriálna HR-pena s úpravouULTRAFRESH so špeciálnm odvetrávacím systémom; značková HR-pena; prírodné, polohovateľné kokosovévlákno; značková HR-pena; viscoelastická pena LAZY-FOAM; FYZIOSYSTÉM – 7 zón rozloženia hmotnosti; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Thermogel

Thermogel

Matrac THERMOGELVýškaStranaTvrdosťZáťažZáruka27 cmmäkšiado 130 kg5 rokovtvrdšia• Profil matraca:Vrchný profil:   pena THERMOGEL s hustotou 55 kg/m3Spodný profil:  pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3Stredný profil: lenivá pena s hustotou 50 kg/m3​ / medzivrstva z peny ELIOCELL / profil z peny ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3​ / medzivrstva z peny ELIOCELL• Poťah:  odzipsovateľný poťah SILKTOUCH, v boku všitá 3D textília PRESSLESS, prateľný pri 60°C• Doporučený rošt:  pevný alebo lamelový..

-

-

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)