Taštičková pružina

Taštičková pružina

Matrace s taštičkovou pružinou sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v ochrannej taške, ktorá jej umožňuje samostatné kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická „Bonell pružina“ pridáva lepšie ortopedické schopnosti, keďže väčší počet pružín a ich rozloženie do 7 zón podľa tuhosti (FYZIOSYSTÉM) dokáže telo skopírovať do optimálnej ortopedickej polohy. V matraci sa ich nachádza 350, u exkluzívnych modelov je to až 1000. Takýto vysoký počet samostatne pôsobiacich ortopedických bodov vám priniesie komfort, ktorý vám zaručí radosť zo spánku. Vhodné na pevný rošt.

ARES

ARES

Ares                 výška           záťaž                 záruka T3 21 cm 2 do 95 kg 3 roky T4 21 cm 3 do 130 kg 3 roky Taštičková pružina zabezpečuje výbornú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch, jej zónovanie podporí dokonalú oporu tela. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z prírodnej peny BIOGREEN s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vy..

230,00€

230,00€

HESTIA

HESTIA

Hestia               výška             záťaž  záruka T3 22 cm do 95 kg            3 roky T4 22 cm do 130 kg 3 roky Kvalitný pružinový matrac so systémom „taštičkových pružín“ pri spaní poskytuje dokonalejšiu oporu tela a vyšší komfort. To zabezpečuje kombinácia komfortnej značkovej peny ELIOCELL a LAZY-FOAM peny (viscoelastickej peny s tvarovou pamäťou). Toto zloženie materiálov dáva matracu výborné vlastnosti v oblasti komfortu. Vo verzii T3 je ako roznášacia vrstva ..

270,00€

270,00€

LAVENDER flex
Sale

LAVENDER flex

EXTRA PRUŽNÝ! Komfortný taštičkový matrac, jadro matraca tvorí 7 zónová taštičková pružina.Povrchové platne sú z LEVANDUĽOVEJ peny vysokej hustoty 40 kg/m3.Ideálne uloženie na pevný rovný podklad.Nosnosť: 130 kgVýška: 22 cm..

259,00€185,00€

259,00€185,00€

PROMETEUS

PROMETEUS

Prometeus                     výška                 záťaž               záruka T3 24 cm do 95 kg 3 roky T4 24 cm do 130 kg 3 roky Matrac s použitím taštičkových pružín a antibakteriálnej HR - peny, ktorá zabraňuje vzniku pliesní, húb a odoláva iným nepriaznivým vplyvom, čím zabezpečuje väčšiu hygienu lôžka. Na jednej strane je na jadro matraca pridaná vrstva perforovaného latexu, čím je zabezpečená dokonalejšia ..

316,00€

316,00€

Premiér bio-ex

Premiér bio-ex

Základný pružinový matrac s použitím taštičkových pružín , zabezpečujú dostatočnú vzdušnosť aj pri použití na menej vzdušnom podklade .Komfort matraca zvyšujú zónové taštičkové pružiny,zabezpečujúce dokonalejšiu oporu tela .Odzipsovateľný prateľný poťah FRESH ACTIVE je antialergický , zlepšuje odvod telesnej vlhkosti,čím zvyšuje hygienu lôžka.Vhodné uloženie na pevnom podklade .- odzipsovateľný poťah GREENFIRST prešitý s PES vláknom-gramáž 100 g/m2 , komfortná PUR - pena s hustotou 28 kg / m3 , prírodné SEACELL vlákno - T 3 ,prírodné kokosové vlákno - T4 ,taštičkové pružiny so 7 zónami - FYZIOSYSTÉM , doporučený rošt - pevný..

221,00€

221,00€

Antibakterial bio-ex

Antibakterial bio-ex

Pružinový matrac s použitím taštičkových pružín , zabezpečujúci dostatočnú vzdušnosť aj pri použití na menej vzdušnom podklade . Použitie antibakteriálnej PUR - peny s úpravou SANITIZED , zabraňujúcou vzniku pliesní a ďalších nežiaducích baktérií,zaručuje zvýšenú hygienu lôžka,ktorá je navyše podporená aj použitím odzipsovateľného ,prateľného poťahu AEGIS . Vhodné uloženie na pevnom podklade .-odzipsovateľný poťah AEGIS prešitý s PES vláknom -gramáž 200 g / m2 , komfortná antibakteriálna pena s úpravou SANITIZED ,prírodné SEACELL vlákno -T3 , prírodné kokosové vlákno - T 4, taštičkové pružiny so 7 zónami FYZIOSYSTÉM , doporučený rošt - pevný ..

259,00€

259,00€

Primátor bio-ex royal

Primátor bio-ex royal

Matrac s použitím taštičkových pružín , zabezpečujú dostatočnú vzdušnosť aj pri použití na menej vzdušnom podklade. Zvýšený komfort matraca je zabezpečený použitím komfortnej HR-PENY priečne perforovanej pre dokonalejšiu vzdušnosť lôžka . Rôzna hustota perforácie zároveň zdokonaluje zónovanie matraca . Odzipsovateľný , prateľný GREENTEX ošetrený probiotikami zaručuje dokonalú ochranu proti vzniku pliesni a ďalších nežiadúcich baktérií , čím dokáže lôžko dlhodobo udržať bez alergénov . Vhodné uloženie na pevnom podklade .Poťah  GREENTEX prešitý PES vláknom - gramáž 200 g / m2 , komfortná HR - pena so špeciálnym odvetrávacím systémom s hustou 40 kg / m 3 ,prírodné kokosové vlákno - T 4 ,taštičkové pružiny so 7 zónami - FYZIOSYSTÉM , doporučený rošt - pevný ..

309,00€

309,00€

Diplomat

Diplomat

DIPLOMAT je matrac s dvojnásobným počtom taštičkových pružín , ktorý poskytuje ešte dokonalejšie kopírovanie tela pri spánku .Jeho celková výška až 28 cm poskytuje naozaj komfortný oddych pri zachovaní maximálnej opory tela . Matrac má navyše voliteľnú pocitovú tuhosť , nakoľko na jednej strane je pridaná vrstva z exkluzívnej peny POLARGEL, ktorá eliminuje pocitovú tuhosť podkladovej hydrolatexovej platne . Exkluzívne prešitý odzipsovateľný poťah SILVER PROTECT s v tkanými striebornými vláknami , maximálne umocňuje dokonalosť matraca . Vhodné uloženie na pevnom podklade .Odzipsovateľný poťah SILVER prešitý s PES vláknom-gramáž 300 g / m 2 ,exkluzívna pena POLARGEL , priedušná hydrolatexová doska , prírodné kokosové vlákno , taštičkové pružiny so 7 zónami - SYSTÉM 1000 - FYZIOSYSTÉM  , doporučený rošt pevný..

494,00€

494,00€

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)