Polargel

Polargel

Absolútna novinka. Z výskumu koloidných systémov sa zrodila pena PolarGel. Jedná sa o celkom netoxickú penu, bez akýchkoľvek nestálych prchavých substancií. PolarGel pena je svieža a chladivá. 
Je vysoko elastická a maximálne komfortná. Pri použití, ako vrchná vrstva jadra matraca, zabezpečí táto pena neopakovateľný pocit sviežosti. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s viscoelastickou „lenivou“ penou, kde úplne eliminuje jej hrejivosť. Spánok na matraci s penou PolarGel bude jedinečnou osviežujúcou relaxáciou.

CHÁRON

CHÁRON

Cháron výška                 záťaž                      záruka 18 cm do 130 kg 2 roky Kvalitný matrac strednej tuhosti v sebe kombinuje vysokú vzdušnosť a antibakteriálne vlastnosti priamo v pene. Povrchová platňa z peny POLARGEL zabezpečuje dokonalé odvetrávanie vďaka veľkým pórom v bunkách – mäkšia strana. Antibakteriálnosť zaručuje pena s úpravou SANITIZED, ktorá sa nanáša priamo pri výrobe peny, čím eliminuje výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesni a húb. Odzipsovateľný poťah BAMBOO prateľný do 60°C. Doporučený rošt: lamelový,pevný. ..

240,00€

240,00€

KALYPSO

KALYPSO

Kalypso              výška          záťaž                     záruka T3 22 cm do 100 kg 3 roky T4 22 cm do 130 kg 5 rokov Vrchnú časť tohto vysoko kvalitného matraca tvorí extrémne priedušná, vysoko elastická a maximálne komfortná pena POLARGEL. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s Lazy-penou, nakoľko eliminuje jej hrejivosť. Spodnú stranu tvorí prírodná pena BIOGREEN s antidekubitným prierezom, ktorý zabezpečuje ideálne rozloženie hmotnost..

335,00€

335,00€

Prezident polargel

Prezident polargel

Penový matrac sendvičového typu , v strede vystužený platňou z kokosového vlákna. Matrac sa vyznačuje svojou tuhosťou a vysokou nosnosťou do 160 kg záťaže. Pre eliminovanie pocitu tuhého spania je z jednej strany pridaná platňa peny POLARGEL . Odzipsovateľný prateľný poťah BAMBOO je prešitý vysokou vrstvou klimatizačnej výplne (až 300 g / m2). Poťah je preto mäkký a príjemný na dotyk .BAMBOO vlákna prirodzene odpudzujú nežiaduce mikroorganizmy.Vhodné uloženie na lamelovom nepolohovateĺnom ale aj pevnom rošte .-odzipsovateľný  poťah BAMBOO prešitý s dutým vláknom- gramáž 300 g / m2, pena POLARGEL , pena ELIOCELL  s hustotou 35 kg / m3 , kokosové vlákno ,pena ELIOCELL  s hustotou 35 kg/m3..

276,00€

276,00€

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)