Polargel

Polargel

Absolútna novinka. Z výskumu koloidných systémov sa zrodila pena PolarGel. Jedná sa o celkom netoxickú penu, bez akýchkoľvek nestálych prchavých substancií. PolarGel pena je svieža a chladivá. 
Je vysoko elastická a maximálne komfortná. Pri použití, ako vrchná vrstva jadra matraca, zabezpečí táto pena neopakovateľný pocit sviežosti. Je obzvlášť vhodná pre použitie v kombinácii s viscoelastickou „lenivou“ penou, kde úplne eliminuje jej hrejivosť. Spánok na matraci s penou PolarGel bude jedinečnou osviežujúcou relaxáciou.

Lazy polargel

Lazy polargel

odzipsovateľný poťah GREENFIRST, prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 100 g/m2; pena PolarGel; viscoelastická lenivá pena; pena NIGHTFLY – T3, pena ELIOCELL s hustotou 35 kg/m3; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Prezident polargel

Prezident polargel

Penový matrac „sendvičového“ typu, v strede vystužený platňou z kokosového vlákna. Matrac sa vyznačuje svojou tuhosťou a vysokou nosnosťou, do 160 kg záťaže. Pre eliminovanie pocitu tuhého spania je z jednej strany pridaná platňa peny POLARGEL. Odzipsovateľný, prateľný poťah BAMBOO je prešitý vysokou vrstvou klimatizačnej výplne (až 300 g/m2). Poťah je preto mäkký a príjemný na dotyk. BAMBOOvlákna prirodzene odpudzujú nežiaduce mikroorganizmy. Vhodné uloženie na lamelovom nepolohovateľnom, ale aj pevnom rošte. odzipsovateľný poťah BAMBOO, prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m2; pena PolarGel; penaELIOCELL s hustotou 35?kg/m3; kokosové vlákno; penaELIOCELL s hustotou 35?kg/m3..

-

-

Polargel Prestige

Polargel Prestige

odzipsovateľný poťah SILVER, prešitý s dutým PES vláknom – gramáž 300 g/m2; pena POLARGEL; pena NIGHTFLY; značková pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3 so špeciálnym odvetrávacím systémom a zónami tuhosti; značková pena NIGHTFLY; pena POLARGEL; doporučený rošt – lamelový, pevný..

-

-

Zobrazenie 1 až 3 z 3 (1 stránok)