Detské izby


ARKADIA

ARKADIA

ARKADIA pohovka je jednoduchá funkčná pohovka s pekným dizajnom .Vhodná aj na každodenné spanie.Úložný priestor môžete využiť na uskladnenie lôžkovín . Pohodlie pohovky zabezpečujú vlnité pružiny v čapovanom smrekovom ráme v kombinácii so sedákom z kvalitnej vysokoelastickej PUR peny.Plocha na spanie 145 x 195 .Rozmery - š. 197 cm                    dl. 90 cm..

349,00€

349,00€

Kika

Kika

..

-

-

Ornela

Ornela

ORNELA - je pohodlné široké jednolôžko s čalúneným zadným čelom a veľkým úložným priestorom . V ponuke je veľký výber kvalitných poťahových látok s hydrofóbnou úpravou a vysokou odolnosťou voči zodratiu. Rozmery     110 x 200..

329,00€

329,00€

Adam

Adam

Prvky z nábytkového systému Adam sa dajú výborne kombinovať s prvkami ostatného nábytku: spálne - skrine posuvné a otváracia, postele a komody; kancelársky nábytok; obývacie steny; atď..., vďaka čomu vznikla najkomplexnejšia ponuka detského a mládežníckeho nábytku na Slovensku. Systém Adam sa v súčasnosti vyrába v 11 farebných prevedeniach (buk, čerešňa, jelša -1. csk, javor, dub ferrara, biela gravír, orech, wenge, woodline creme, woodline mocca a bardolino - 2.csk) a kombinuje sa s 9 farebnými prednými plochami laminovanej drevotriesky ( slonová kosť, vanilka, žltá, zelená limetka, modrá, červená, oranžová, fialová fuksia, hnedá malaga). Možno kombinovať aj farby drevín navzájom ( orech/biela, buk/javor, woodline creme/woodline mocca, atď...). Nábytok série Adam obsahuje prvky vyrábané z materiálu hrúbky 18 a 25 mm a na všetkých exponovaných hranách je použitá ABS hrana hrúbky 2mm (korpus a dvere). Vo vnútri je použitá ABS hrana 0,5mm, lamino hranu nepoužívame!. Kvalitné pánty,..

-

-

Variant

Variant

Hľadáte nábytok mnohých tvárí, ktorý splní vaše želania? Odpoveďou je sektorový nábytok VARIANT.Tento cenovo veľmi prístupný sektor má mnoho výborných vlastností, ktoré ho radia na vrchol vo svojej kategórii. Svojím konštrukčným riešením umožňuje zariadiť miestnosti rôzneho účelu podľa vašich predstáv a možností. VARIANT je vyrábaný z laminovanej drvotriesky, korpusu hrúbky 22mm, dvierka a zásuvky hrúbky 16mm, chrbát tvorí 10mm doska.Povrchovú úpravu s imitáciou pareného buka a čerešne je možné kombinovať bez cenového zvýšenia s bukovou, čerešňovou, slonovou kosťou, žltou, modou, zelenou a ružovou prednou plochou a úchytkami za príplatok v ľubovoľných variáciach.Laminovaná doska výborne odoláva agresívnym látkam, mechanickému poškodeniu a má jednoduchú údržbu. Z dôvodu vyššej odolnosti, bezpečnosti a dokonalejšieho vzhľadu je Variant upravený po obvode korpusov, dvierok a zásuviek zaoblenou ABS hranou. Skrinky sa dodávajú v zmontovanom stave (okrem skríň, postelí a stolov), čo umožňuje..

-

-

Senior A
Sale

Senior A

Detská izba sa predáva ako kompletná zostava. Rozmer :    ŠxVxH 300x195x60cmCena v prevedení bardolino: 305 €..

390,00€279,00€

390,00€279,00€

Casper

Casper

Sektorová detská izba..

-

-

Domino

Domino

DOMINO je kvalitný drevený nábytok zo smrekového , dubového a bukového masívu .Je moderný , praktický , variabilný dizajn s dlhou životnosťou .Detské izby , spálne ,pracovne budú vďaka týmto produktom zdravšie a kvalitný masív vytvorí interiér prírodný a štýlový.www.jksnabytok.sk..

-

-

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)