Sedenie

JKS Nábytok v Poprade Vám ponúka širokú paletu sedačiek v rôznych prevedeniach. Kvalitné sedenie na čalúnených, kožených (tiež rozkladacích) sedačkách a pohovkách je základom pohodlného užívania si Vašej vysnívanej obývačky.

Arnold

Arnold

Na stiahnutie: Prospekt - Kreslá..

-

-

Auris

Auris

Popis: Pohodlné a praktické rozkladacie kreslá, určené do penzionov, hotelov, bytových priestorov, atď. Sú vhodné ako prístelok a kvalitné doplnkové lôžko. Šetria priestor a poskytujú plnohodnotné rozkladacie lôžko. Prednosťou týchto kresiel je pohodlné, okamžité a ľahké rozkladanie (v podstate jedným prstom je možné rozložiť vďaka patentovanému mechanizmu). Sedáky majú zloženie: na vlnitých pružinách hrubá vrstva kvalitnej PUR peny. Toto zloženie má aj ďalšia rozložená plocha pre spanie. Doplnková rozložená plocha pod hlavou je z PUR peny na pevnej podložke. Opierkový vankúš: s odnímateľným poťahom, výplň z pružnej mäkkej PUR peny. Celková dĺžka kresla po rozloženi je 230cm...

-

-

Ava Lucy
Sale

Ava Lucy

Rohová sedačka s úložným priestorom Zeleno-žltá sedacia súprava rozkladacia, s úložným priestorom Okrem komfortného sedenia poskytuje sedačka AVA LUCY po rozložení aj príležitostné lôžko. Rohovú sedaciu súpravu je možné umiestniť k stene, ale aj do priestoru (zadné časti sú očalúnené poťahovou látkou). Sedáky rohovej sedačky sú vyrobené z kvalitných oceľových vlnovcov vlastnej výroby. Praktický úložný priestor pod sedákmi poskytuje dostatok úložného priestoru, napr. na periny, vankúše alebo prikrývky. V ponuke pravé aj ľavé prevedenie. Rozmer sedačky: š241 x h158(89) x v83cm Rozmer lôžka: š140xd194cm Sedenie: výška 44cm, hĺbka 50-70cm ..

522,00€465,00€

522,00€465,00€

Brian

Brian

Popis: Praktické rozkladacie kreslo Brian bez úložného priestoru, veľmi jednoduché rozloženie, zaberá minimálny priestor, možno účelne vedľa seba rozmiestniť viac kresiel pre skupinové sedenie...

-

-

Caren

Caren

Na stiahnutie: Prospekt - Kreslá..

-

-

Carlton

Carlton

Na stiahnutie: Prospekt - Kreslá..

-

-

Charme

Charme

Konštrukcia: Nosné časti z bukového dreva      Sedák:Sendvičová výplň, Európska kvalitná pena  Zadná časť: mElastické gumové pásy, PUR pena, vatové obloženie ..

-

-

Gina

Gina

 Konštrukcia: Nosné časti z bukového drevaSedák: Vlnité pružiny pokryté plstím, európska pena.   Zadná časť: Drevovlákninová doska, europská kvalitná pena, vatové rúno.               ..

-

-

Hetera
Sale

Hetera

Popis: Hetera je komfortná sedacia súprava rozkladacia s úložným priestorom, s vyššou opierkou a variabilita zostáv je z 18tich elementov. Možnosť si vykladať pravé alebo ľave súpravy. Pohodlné sedenie zabezpečujú kvalitné vysokoelastické PUR peny a vlnité pružiny v sedáku, gumotextilné popruhy v opierkach. Plastové nohy výšky 45 mm sú dostupné v piatich odtieňoch. Úložný priestor je v 2-kreslách a v taburetke. Rozkladanie majú 3-kreslá, plocha na spanie v sólo 3R-kresle 130x180 cm, v rohovej zostave 120x200 cm, v U-zostave 120x273 cm. ..

1 832,00€1 099,00€

1 832,00€1 099,00€

Kiron 326

Kiron 326

Na stiahnutie: Prospekt - Kreslá..

-

-

Kiron 346

Kiron 346

Na stiahnutie: Prospekt - Kreslá..

-

-

Linda
Sale

Linda

Sektorová sedacia súprava s pevnými vankúšmi. Ergonomické sedenie. Možnosť vyskladania súpravy podľa priania zákazníka. Dvojpohovka aj s funkciou rozťahovania. ..

1 713,00€1 179,00€

1 713,00€1 179,00€

Liton

Liton

Na stiahnutie: Prospekt - Kreslá..

-

-

Osho

Osho

Konštrukcia: Nosné časti z bukového drevaSedák: Sendvičová výplň, Europska kvalitná pena     Chrbát: Elastické gumové pásy,PUR pena, vatové obloženie..

-

-

Roko

Roko

Popis: Praktické rozkladacie kreslo ROKO s úložným priestorom, veľmi jednoduché rozloženie, zaberá minimálny priestor, možno účelne vedľa seba rozmiestniť viac kresiel pre skupinové sedenie...

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 83 (6 stránok)