Sedenie

JKS Nábytok v Poprade Vám ponúka širokú paletu sedačiek v rôznych prevedeniach. Kvalitné sedenie na čalúnených, kožených (tiež rozkladacích) sedačkách a pohovkách je základom pohodlného užívania si Vašej vysnívanej obývačky.

Linda
Akcia

Linda

Sektorová sedacia súprava s pevnými vankúšmi. Ergonomické sedenie. Možnosť vyskladania súpravy podľa priania zákazníka. Dvojpohovka aj s funkciou rozťahovania. ..

1 420,00€1 136,00€

1 420,00€1 136,00€

Sandra

Sandra

..

-

-

Nina

Nina

Rozkladacia pohovka NINA je výborným riešením úspory priestoru pre sedenie a príležitostné spanie. Veľmi jednoduchým rozložením poskytne vašej návšteve priestor na spanie, pričom zahŕňa aj úložný priestor napr. na odloženie vankúšov. Vyrába sa v troch šírkach lôžka. Možnosť výberu 3 šírok podrúčiek (22cm, 17cm, 12cm) pri funkčných elementoch KR-F, 2,5F a 3F. Maximálne povolené zaťaženie lôžka je 200kg. ..

-

-

Modena

Modena

..

-

-

Nela
Akcia

Nela

Sektorová sedacia súprava s polohova- teľnými operadlami a nastaviteľnými podrúčkami. Ergonomické sedenie. Možnosť vyskladania súpravy podľa priania zakazníka. Dvojpohovka aj s funkciou rozťahovania. Cena za zostavu 2Ps1područkou + ROH + 2Ps1 podrúčkou / úvodní obrázok / ..

1 417,00€1 133,00€

1 417,00€1 133,00€

Sida

Sida

..

-

-

Bibiana

Bibiana

..

-

-

Barbora

Barbora

Sedacia zostava klasických tvarov s vyšším operadlom. Masívne drevené nohy. 3-Pohovku je možné objednať aj s rozťahovacím mechanismom. ..

-

-

Maxima

Maxima

Elegantná klasická súprava s možnosťou rozťahovania na príležitostné spanie. V ponuke je polohovanie chrbtových opierok rohu a niekoľko úložných priestorov. Komfortné relaxačné kreslo má výsuvnú opierku nôh a sklápanie operadla. ..

-

-

Iveta 3F

Iveta 3F

Prepracovaný spôsob rozťahovania, výborná ergonómia, úložný priestor. Je možné objednať ako samostatnú trojpohovku alebo dvojpohovku spojenú s otomanom ..

-

-

Iveta 2F-OT

Iveta 2F-OT

Prepracovaný spôsob rozťahovania, výborná ergonómia, úložný priestor. Je možné objednať ako samostatnú trojpohovku alebo dvojpohovku spojenú s otomanom. Sedacia zostava určená na každodenné spanie. Otoman je výklopný s úložným priestorom. Pohovka má prepracovaný systém rozťahovania a poskytuje tiež úložný priestor. Dodáva sa s tromi opierkovými a dvomi dekoračnými vankúšmi.  ..

-

-

Ivona

Ivona

Prepracovaný spôsob rozťahovania, výborná ergonómia, úložný priestor. Je možné objednať ako samostatnú trojpohovku alebo dvojpohovku spojenú s otomanom. ..

-

-

Tina

Tina

Rozťahovacia sedacia súprava s klasicky tvarovanými podrúčkami a lôžkom v troch šírkových variantoch. Maximálne povolené zaťaženie lôžka je 200kg.  ..

-

-

Tina s otomanom

Tina s otomanom

Rozkladacia pohovka s otomanom, ktorý je výklopný a má úložný priestor. Maximálne povolené zaťaženie lôžka je 200kg.  ..

-

-

Merci

Merci

MERCI moderná súprava na vysokých nožičkách, možno vyskladať súpravy vo viacerých variantoch cca z 15-tich elementov. Rozklad v sólo 3R-kresle a v elementoch -3R-, -2R-, -3SR-, -2SR-, PRAVÉ aj ĽAVÉ elementy. Konštrukcia sedáka z vysokoelastickej PUR peny na vlnitých pružinách. Nohy výšky 13 cm, na výber tri typy nôh: VM - kovová, LK- kovová chróm, MA --drevená vo viacerých odtieňoch podľa vzorkovníka. Doplnky: podhlavník A, dekoračné vankúše. ..

-

-

Zobrazenie 1 až 15 z 79 (6 stránok)