Spálňa

V spálni trávi človek takmer tretinu svojho života, preto dbáme na výber tých najkvalitnejších postelí i matracov. Masívne drevené i čalúnené postele od slovenských výrobcov s matracom MATERASSO uspokoja aj najnáročnejších.

Airgel

Airgel

Veľmi dobre sa prispôsobujúci matrac vyššej výšky (23 cm) z komfortnej peny ELIOCELL, doplnenej antibakterálnou penou s úpravou SANITIZED, ktorý poskytuje maximálne pohodlie. Povrchová platňa z peny AIR GEL ešte viac umocňuje pocit dokonalého komfortu. Odzipsovateľný, prirodzene antibakteriálny poťah SILVER DIZAJN LEM dobre drží tvar a vyzdvihuje prevedenie tohto matraca aj po estetickej stránke. Je možné ho prať pri teplote do 60°C. Matrac je možné uložiť na všetky typy lamelových aj pevných roštov...

-

-

Alexa

Alexa

Popis: Elegantná masívna posteľ. Farebné prevedenia: podľa vzorkovníka morenia. Šírky: 90, 140, 160, 180 cm. Na stiahnutie: Prospekt - Alexa ..

-

-

ANKARA

ANKARA

Posteľ Ankara 180V-38, čelo A38-180, 2x rošt bočný výklop lamelový, posteľ s úložným priestorom 1880x2076/2146x468/930, dodávame v DEMONTE. Varianty šírky postele 90, 120, 160, 180 cm. Hrúbka materiálu 38 mm...

-

-

APOLÓN

APOLÓN

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Tvarové vyrezávanie jadra zabezpečuje výbornú vzdušnosť, zároveň zlepšuje kopírovateľnosť matraca. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Doporučený rošt: lamelový. ..

-

-

ARES

ARES

Ares                 výška           záťaž                 záruka T3 21 cm 2 do 95 kg 3 roky T4 21 cm 3 do 130 kg 3 roky Taštičková pružina zabezpečuje výbornú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch, jej zónovanie podporí dokonalú oporu tela. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z prírodnej peny BIOGREEN s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vy..

-

-

ATÉNA visco

ATÉNA visco

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Tvarové vyrezávanie jadra zabezpečuje výbornú vzdušnosť, zároveň zlepšuje kopírovateľnosť matraca. V kombinácii s kokosovým vláknom sa zvyšuje tuhosť a umožňuje použitie na jednoduchších typoch lamelových roštov s menším počtom lamiel. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Doporučený rošt: nepolohovateľný lamelový...

-

-

ATLANTA

ATLANTA

Posteľ Atlanta 180-38, čelo C38-180, pevná s roštom , bez úložného priestoru 1800x2076/2146x468/930, dodávame v DEMONTE. Varianty šírky postele 160, 180cm. Hrúbka materiálu 38mm..

-

-

AVA CHELLO

AVA CHELLO

Manželská posteľ šírka 180 cm AVA CHELLO Manželská posteľ so šírkou lôžka 180 cm Manželská posteľ AVA CHELLO so šírkou lôžka 180 cm je určená moderným ľuďom s vyššími nárokmi na design. Posteľ je dodávaná s rolovatelným latkovým roštom. Manželská posteľ AVA CHELLO má pevnú stredovú priečku a je bez úložného priestoru. Rozmer: š193 x d233 x v93 mm, výška bočnice je 40 cm. Výška čela pri nohách je 43,5 cm. Rozmer lôžka: 180x200cm; Výška horenej hrany roštu od podlahy je 35cm. Zapustenie matraca 5 cm. Skladba kostry: masív buk, smrek, DTD, DVD. Zloženie čalúnenia: molitan, rúno, netkaná textília, nábytková látka. Posteľ je dodávaná v demonte a bez matracov. Manželská posteľ AVA CHELLO je kvalitný slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA...

-

-

AVA EAMON

AVA EAMON

Manželská posteľ šírka 180 cm AVA EAMON Manželská posteľ so šírkou lôžka 180 cm Manželská posteľ AVA EAMON so šírkou lôžka 180 cm je určená do modernej spálne. Posteľ je dodávaná s rolovatelným latkovým roštom. Manželská posteľ AVA EAMON má pevnú stredovú priečku a je bez úložného priestoru. Rozmer: š193 x d220,5 x v93 mm, výška bočnice je 33cm, rozmer lôžka: 180x200cm; Výška horenej hrany roštu od podlahy je 28cm. Zapustenie matraca 5 cm. Skladba kostry: masív buk, smrek, DTD, DVD. Zloženie čalúnenia: molitan, rúno, netkaná textília, nábytková látka. Posteľ je dodávaná v demonte a bez matracov. Manželská posteľ AVA EAMON je kvalitný slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA. ..

-

-

AVA LERYN

AVA LERYN

Manželská posteľ - korpus šírka 180 cm AVA LERYN Korpus manželskej postele s čelom AVA LERYN je korpus manželskej postele s úložným priestorom. Manželská posteľ AVA LERYN sa dodáva s uložným priestorom, bez roštov a bez matracov. Táto manželská posteľ je vysoká, čo uľahčuje líhanie, aj vstávanie (pri použití matraca hr. 20 cm je výška ložnej plochy až 65 cm!). Odpurúčame dokúpiť výklopné rošty kvôli prístupu k úložnému priestoru. Vhodné sú 2 matrace 90 x 200 cm. Rozmer postele: š194 x h223 x v118cm, výška po hornú hranu bočnice 50 cm, Rozmer lôžka: 180x200cm; Výška spodnej hrany roštu od podlahy je 39cm. Vzdialenosť spodnej hrany roštu od hornej hrany bočnice (korpusu): 11 cm Skladba kostry: masiv buk,smrek, DTD, LDTD, DVD, LDVD Zloženie čalúnenia: molitan, rúno, biela textilná koža MADRYT 920 Dodávané v demonte. Manželská posteľ AVA LERYN je kvalitný slovenský nábytok distribuovaný spoločnosťou DREVONA...

-

-

CHÁRON

CHÁRON

Cháron výška                 záťaž                      záruka 18 cm do 130 kg 2 roky Kvalitný matrac strednej tuhosti v sebe kombinuje vysokú vzdušnosť a antibakteriálne vlastnosti priamo v pene. Povrchová platňa z peny POLARGEL zabezpečuje dokonalé odvetrávanie vďaka veľkým pórom v bunkách – mäkšia strana. Antibakteriálnosť zaručuje pena s úpravou SANITIZED, ktorá sa nanáša priamo pri výrobe peny, čím eliminuje výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesni a húb. Odzipsovateľný poťah BAMBOO prateľný do 60°C. Doporučený rošt: lamelový,pevný. ..

-

-

Cyntia Lux

Cyntia Lux

Popis: Cyntia Lux je drevená posteľ, z prírodného bukového dreva. Posteľ je určená pre dva matrace 90x200cm, dodáva sa podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy Fines. Je možné vybrať si z troch prevedení: CYNTIA Lux - s prípravou pre voľné rošty, bez úložneho priestoru  CYNTIA Lux 2 - s výklopnými roštami Double KLASIK s úložným priestorom  CYNTIA Lux 3 - s výklopno-polohovacími roštami Double EXPERT s úložným priestorom Do posteli CYNTIA Lux možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.Na stiahnutie: Prospekt - Cyntia Lux ..

-

-

DEMETER

DEMETER

Demeter           výška                 záťaž               záruka T3 19 cm do 95 kg 2 roky T4 19 cm do 120 kg 2 roky Pružinový matrac so systémom pružín BONELL zabezpečuje dostatočnú vzdušnosť samotného jadra matraca aj pri použití na menej vzdušných podkladoch. Penová časť matraca, ktorá je vyrobená z PUR-peny s výškou 3 cm, vytvára na matraci pohodlnú povrchovú vrstvu pre výborné dokopírovanie tela. Prináša pocit vysokého komfortu aj pri tvrdšom jadre mat..

-

-

DIANA

DIANA

Kolekcia OLYMPMatrac zo základnej rady sendvičových matracov s jadrom z komfortnej PUR-peny vyššej hustoty. Odzipsovateľný poťah je možné prať pri 60 °C. Antibakteriálna poťahová látka AEGIS, prešitá klimatizačnou výplňou – dutým PES vláknom, zabezpečuje aktívnu sviežosť a hygienu. SANITIZED – úprava peny likvidujúca baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy zaistí skutočne zdravé a čisté prostredie pre spánok. Prvýkrat v histórii výroby matracov je teda možné zvoliť si nielen antibakteriálny poťah, ale aj samotné jadro matraca. Doporučený rošt: lamelový, pevný...

-

-

ERGOFLEX 1+1 zdarma

ERGOFLEX 1+1 zdarma

značková mäkkčená pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3značková pena ELIOCELL s hustotou 28 kg/m3Značková pena ELIOCELL s hustotou 25 kg/m3FYZIOSYSTÉM - 7 zón rozloženia hmotnostiKaždá strana má inú tvrdosťNosnosť: 130 kg        Výška: 18/22 cmUvedená cena platí pre výšku 18 cm.Výška 22 cm: 319 €..

259,00€

259,00€

Zobrazenie 1 až 15 z 163 (11 stránok)