Spálňa

V spálni trávi človek takmer tretinu svojho života, preto dbáme na výber tých najkvalitnejších postelí i matracov. Masívne drevené i čalúnené postele od slovenských výrobcov s matracom MATERASSO uspokoja aj najnáročnejších.

Nova

Nova

Exkluzívna drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva, pre dva voľné matrace 90x200cm.Tri prevedenia postele :NOVA - posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty, bez úložného priestoru.                         NOVA 2 -  výklopný rošt Double KLASIK, s úložným priestoromNOVA 3 - výklopno-polohovací rošt Double EXPERT s úložným priestorom.Dodáva sa v odtieňoch dreva podľa vzorkovníka odtieňov dreva f. FINES. Do postele možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K posteli možno dokúpiť nočné stolíky STAR a komodu ELIS  . Cena platí pre variant NOVA - posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty, bez úložného priestoru v prevedení bukNOVA 2 -  vý..

-

-

Kars

Kars

Drevená manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva (viď. prospekt) Posteľ sa dodáva v odtieńoch dreva podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy FINES. Dve verzie postele 180 alebo 160cm, možnosť výroby na mieru. Do postele možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Záruka 7 rokov na korpus postele Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K posteli možno dokúpiť nočné stolíky RACHEL, STAR, MARY.  KARS  zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)  šírka 160 a 180 cm..

-

-

Talia

Talia

Klasická manželská posteľ v odolnom a príjemnom prevedení, z bukového masívu v odtieňoch dreva podľa vzorkovníka v prevedeniach:TALIA- pre voľné rošty, bez úložného priestoru.TALIA 2 - výklopný rošt Double KLASIK s úložným priestorom.TALIA 3 - výklopno-polohovací rošt DOUBLE  EXPERT s úložným priestorom.Posteľ je určená pre dva matrace 90x200cm. Do posteli TALIA možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. K výrobku možno dokúpiť nočné stolíky TALIA, TOSCA. ..

-

-

Celeste
Akcia

Celeste

drevená  manželská posteľ z lakovaného prírodného bukového dreva.Dodávaná v troch prevedeniach: CELESTE -  posteľ z masívu pre voľné matrace bez úložného priestoru,šírky 120cm, 180cm, 200cmCELESTE 2 -  s úložným priestorom, rošty výklopné lamelové pre voľné matrace, šírky postele 120cm, 180cm, 200cmCELESTE 3 -  s úložným priestorom, rošty polohovacie lamelové pre voľné matrace 90x200cm, šírka  180cm Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.  CELESTE     180cm   zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)..

364,00€291,00€

364,00€291,00€

Tosca

Tosca

Drevená manželská posteľ z lakovaného masívu (bukovej škárovky) s prípravou pre vloženie voľných roštov, bez úložného priestoru, šírky lôžka  90cm, 140cm, 160cm, 180cm,k posteli možno dokúpiť nočný stolík TOSCA a rošty. ..

-

-

Elis

Elis

Praktická drevená manželská posteľ z lakovaného prírodneho bukového duba. Posteľ Elis je určená pre dva matrace 90x200cm, dodáva sa podľa vzorkovníka odtieňov dreva firmy Fines. Je možné vybrať si z troch prevedení: ELIS - s prípravou pre voľné rošty, bez úložneho priestoru ELIS 2 - s výklopnými roštami Double KLASIK s úložným priestorom ELIS 3 - s výklopno-polohovacími roštami Double EXPERT s úložným priestorom Do posteli ELIS možno použiť viacero typov roštov a aj s úložným priestorom. Na požiadanie zákazníka je možné za príplatok upraviť šírku aj dĺžku postele. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. ..

-

-

Ráchel

Ráchel

RACHEL -manželská posteľ z masívu, v ponuke  prevedenia:RACHEL -posteľ s prípravou pre vloženie roštu, bez úložného priestoru.RACHEL 2 - posteľ s úložným priestorom a s výklopnými lamelovými roštami.RACHEL 3 - posteľ s úložným priestorom a s polohovacími lamelovými roštami.hrúbka zadných nôh 50mm, predných 35mm, hrúbka bočníc 27mm.Farebné prevedenie :  buk prírodný a ďalšie odtiene dreva podľa vzorkovníka. ..

-

-

Monako

Monako

Posteľ z bukového dreva vo viacerých verziách:MONAKO - pre voľné rošty, bez úložného priestoruMONAKO 2 - výklopný rošt Double KLASIK s úložným pr.MONAKO 3 - výklopnopolohovací rošt Double EXPERTs úložným priestorom. Postele sú určené pre dva matrace 90x200cm. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku. ..

-

-

Elinor

Elinor

..

-

-

Provensal

Provensal

PROVENSAL nábytok  Atraktívna kolekcia nábytku z prírodného tvrdého bukového dreva v provensálskom štýle . ..

-

-

Luna
Akcia

Luna

LUNA    180cm  posteľ, zabezpečená príprava na voľné rošty  (bez matracov)..

368,00€294,00€

368,00€294,00€

Tina

Tina

Lôžko z prírodného bukového dreva pre matrac 90x200cm. Prevedenia postele:TINA - dokončené s prípravou pre rošt.TINA 2 - s úložným priestorom a výklopným roštom,TINA 3 - s polohovacím-výklopným roštom a s úložným priestoromPRAVÉ - ĽAVÉ prevedenie si určuje zákaznik doma pri montáži. K lôžku možno dokúpiť pozdĺžne čelo a nočný stolík ELIS. Korpus postele je z bukovej škárovky, úložný priestor (kontajnery) sú z dýhovanej DTD a laminovanej DTD v odlišnom farebnom prevedení ako je odtieň morenia výrobku.  - prídavné lôžko ..

-

-

Aida

Aida

..

-

-

Monza plus

Monza plus

Exkluzívna manželská posteľ so zvýšeným lôžkom a s úložným priestorom,určená pre dva voľné matrace 90x200cm. Nohy drevené výška 25 mm.MONZA  PLUS 2 - s výklopnými lamelovými roštamiMONZA  PLUS 6 - s polohovacími lamelovými roštami ..

-

-

Lipari
Akcia

Lipari

Moderná posteľ so zvýšeným spaním dodávaná v dvoch prevedeniach:LIPARI 2 - posteľ s roštom výklopným lamelovým pre voľný matracLIPARI 6 - posteľ s roštom polohovacím lamelovým pre voľný matracŠírky: 180, 160, 140, 110 a 90 cm. K posteli je možné dokúpiť prehoz, vankúše a nočný stolík ETNA. ..

458,00€366,00€

458,00€366,00€

Zobrazenie 1 až 15 z 142 (10 stránok)